Nuotr.: standaard.be
Nuotr. standaard.be

Atėnų „Panathinaikos“ Graikijos čempionato pusfinalio rungtynėse išvykoje 82:75 (21:14, 19:22, 15:20, 27:19) įveikė Atėnų „Peristeri“ ir, laimėję seriją 3-0, tiesiausiu keliu žengė į finalą.

GM: 25

Šiame mače nugalėtojams dėl pėdos traumos dar negalėjo padėti Lukas Lekavičius.

Dvikovoje praėjus 36 minutėms, rezultatas dar buvo lygus (67:67), tačiau tuomet „Pao“ laimėjo atkarpą 14:6 ir, prasidėjus paskutinei minutei, užtikrintai pirmavo – 81:73.

Per šį svečių spurtą žibėjo Matthew Lojeski. Puolėjas pataikė tris tolimus metimus bei pridėjo dvitaškį ir per trijų minučių atkarpą surinko 11 taškų.

Iš viso belgas per 21 minutę pelnė 22 taškus (3/3 dvit., 5/8 trit., 1/2 baud.) ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Finale Ricko Pitino auklėtiniai susitiks su Atėnų AEK ir Patrų „Promitheas“ poros laimėtoju. Pusfinalio serijoje iki trijų pergalių pirmauja AEK – 2-1.

„Peristeri“: Benas Bentilas 21 (11 atk. kam.), Stevenas Gray 11, Chrisas Flemmingsas ir Gaios Skordilis po 10.

„Panathinaikos“: Matthew Lojeski 22 (5/8 trit.), Ioannis Papapetrou ir Nickas Calathes (1/8 dvit., 10 rez. perd.) po 11.

Komanda: Atėnų Panathinaikos
Pozicija: PG, SG