Felipe Reyeso jubiliejiniame mače Madrido „Real“ priartėjo prie Ispanijos lygos finalo. Pablo Laso kariauna antrajame pusfinalio mače savo aikštėje 79:66 (14:22, 28:14, 26:16, 11:14) įveikė Valensijos „Basket“ krepšininkus.

Serijoje iki trijų pergalių „Real“ yra priekyje 2-0. Kitas mačas vyks Valensijoje, o jeigu prireiks ketvirtųjų rungtynių, tuomet jos taip pat bus žaidžiamos šiame mieste.

Tai buvo 1000-osios Felipe Reyeso rungtynės vilkint „Real“ marškinėlius. 39-erių metų puolėjas klube rungtyniauja nuo 2004 metų.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai buvo priekyje 13 taškų pranašumu (27:14), ketvirčio viduryje dar pirmavo dviženkle persvara (34:24), tačiau tuomet savo jėgą parodė „Real“.

Gražus Rudy Fernandezo perdavimas:

Madrido klubas spurtavo 18:2 ir prieš ilgąją pertrauką 10 taškų deficitą pavertė 6 taškų pranašumu.

Spurtas tęsėsi ir trečiajame kėlinyje, kurį „Real“ pradėjo atkarpa 13:2 ir jau buvo priekyje 17 taškų persvara (55:38).

Taip nuo antrojo kėlinio vidurio iki trečiojo kėlinio pirmųjų minučių Madrido ekipa spurtavo net 31:4.

Sergio Llullo pasirodymas:

Kitame pusfinalyje kaunasi „Barcelona“ ir Saragosos „Tecnyconta“ su Renaldu Seibučiu. Katalonijos sostinės ekipa pirmauja 1-0.

„Real“: Sergio Llullas 13, Trey Thompkinsas (1/1 dvit., 3/3 trit.) ir Jeffery Tayloras (3/4 trit.) po 11, Gustavo Ayonas 10 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), Anthony Randolphas ir Facundo Campazzo po 9.

„Valencia“: Bojanas Dubljevičius ir Mike’as Tobey po 12, Willas Thomasas 10 (8 atk. kam.), Fernando San Emeterio ir Guillemas Vivesas po 7.