Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Ispanijos čempionato trečiosiose pusfinalio rungtynėse Madrido „Real“ išvykoje 85:78 (20:19, 15:19, 28:22, 22:18) įveikė Valensijos „Basket“ ir, laimėję seriją 3-0, žengė į finalą.

Finale „Karališkasis“ klubas susikaus su „Barcelona“ ir Saragosos „Tecnyconta“ poros laimėtoju. Serijoje iki trijų pergalių katalonai priekyje – 2-0.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidęs Rudy Fernandezas per 24 minutes pelnė 16 taškų (5/10 trit., 1/1 baud.) ir surinko 14 naudingumo balų.

Šeimininkų ekipoje išsiskyrė Bojanas Dubljevičius. Juodkalnietis per 23 minutes pelnė 19 taškų (1/3 dvit., 5/7 trit., 2/2 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 18 naudingumo balų.

„Basket“: Bojanas Dubljevičius 19 (5/7 trit.), Samas Van Rossomas 14, Joanas Sastre ir Willas Thomasas po 11.

„Real“: Rudy Fernandezas 16 (5/10 trit.), Facundo Campazzo 14, Anthony Randolf 11 (9 atk. kam., 24 naud. bal.), Gustavo Ayonas ir Jeffery Tayloras po 10.