Nuotr.: BNS
Nuotr. BNS

Trečiosiose Ispanijos pusfinalio serijos rungtynėse „Barcelonos“ krepšininkai išvykoje 96:81 (23:19, 27:18, 19:21, 27:23) trečią kartą palaužė Saragosos „Tecnyconta“ ir tiesiausiu keliu žengė į finalą.

Gimimo vieta: Palanga, Lietuva

Kovoje dėl aukso katalonai susitiks su amžinais varžovais – Madrido „Real“ krepšininkais. Tuo metu Seibučio klubinis sezonas baigėsi, nes Ispanijos čempionate nėra žaidžiama dėl 3-iosios vietos.

Lietuvis šeimininkams per 28 minutes pelnė 11 taškų (1/6 dvit., 1/6 trit., 6/7 baud.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko 5 naudingumo balus.

„Barceloną“ į priekį vedė tritaškiais varžovus baudęs Kyle'as Kuricas. Amerikietis per 28 minutes pelnė 27 taškus (3/8 dvit., 6/7 trit., 3/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 27 naudingumo balus.

Buvęs žalgirietis Kevinas Pangosas nugalėtojams per 16 minučių pelnė 5 taškus (1/2 dvit., 1/4 trit.), atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir surinko tiek pat naudingumo balų.

„Tecnyconta“: Javieras Justizas 24 (10/13 dvit., 9 atk. kam., 32 naud. bal.), Stanas Okoye 19 (8/9 baud.), Carlosas Alocenas ir Renaldas Seibutis po 11.

„Barcelona“: Kyle'as Kuricas 27 (6/7 trit., 27 naud. bal.), Chrisas Singletonas 18, Thomasas Heurtelis 15 (5 rez. perd.), Ante Tomičius 11 (11 atk. kam., 20 naud. bal.).