Nuotr.: „BasketNews.lt“/D.Lukšta
Nuotr. „BasketNews.lt“/D.Lukšta

Lemiamą spurtą mačo pabaigoje surengęs Stambulo „Fenerbahče“ Turkijos pirmenybių finale atstatė lygybę.

Daugiausia pataiko: Bryant Dunston

Željko Obradovičiaus auklėtiniai ketvirtajame mače namuose 82:73 (25:15, 17:22, 20:20, 20:16) parbloškė Stambulo „Anadolu Efes“ ir finalinės serijos iki keturių pergalių rezultatas tapo lygus – 2-2. Penktasis mačas vyks Sinano Erdemo arenoje.

Iki rungtynių pabaigos likus mažiau nei trims minutėms, Vasilije Micičius smeigė tritaškį ir rezultatą išlygino – 72:72. Vis tik tuomet Melihas Mahmutoglu realizavo tolimą metimą bei dvitaškį, o Nicolo Melli sudrebino lanką dėjimu ir „Fenerbahče“ pranašumas išaugo iki 7 taškų (79:72).

Micičius per 35 minutes pelnė 16 taškų (5/5 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 3/4 baudos), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį, 4 kartus suklydo ir surinko 18 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Melli įmetė 19 taškų (6/12 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 4/7 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, dukart suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

„Fenerbahče“: Nicolo Melli 19 (6/12 dvit.), Kostas Sliukas 16 (6 rez. perd.), Ahmetas Duverioglu (11 atk. kam.) ir Melihas Mahmutoglu po 12.

„Anadolu Efes“: Vasilije Micičius 16 (5/6 dvit.), Rodrigue Beubois (6 atk. kam.) ir Shane‘as Larkinas (4/6 dvit., 2/7 trit.) po 14, Adrienas Moermanas 13.

Atrinkti (0) Visi (5)
Sveiki, ar jus domina tikros sеkso pažintys jūsų mieste? Taigi išbandykite šį puslapį - http://go-4.net/e1UJ Mano prоfilio vаrdas yra Аnna24, laukiu tavęs, be to, yra mano іntymios nuоtraukos :)
amzinas
zinant Obradoviciaus gynyba, Micic tiesiog ispudingai visa serija zaidzia, plus EL pusfinalyje juos dauze... kone 2 pagrindiniai zaidejai su Larkinu ir netgi Obradovicius bejegis...