Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA nesėkme pradėjo nacionalinio čempionato finalą. Vokietijos sostinės ekipa išvykoje 70:74 (22:18, 15:18, 14:14, 19:24) nusileido Miuncheno „Bayern“ ir serijoje iki trijų pergalių atsidūrė besivejančių vaidmenyje – 0-1.

GM: 24

Antrosios finalo rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį Berlyne.

Giedraitis svečiams per 29 minutes pelnė 7 taškus (2/6 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 2 kamuolius.

Likus penkioms minutėms iki mačo pabaigos, ALBA turėjo aštuonių taškų persvarą (66:58), tačiau šeimininkai spurtavo 11:2 ir persvėrė rezultatą – 69:68.

Prieš prasidedant paskutinei minutei, Johannesas Thiemannas sugrąžino Aito Reneseso auklėtiniams minimalų pranašumą (70:69), tačiau „Bayern“ pelnė penkis taškus be atsako ir iškovojo sunkią pergalę – 74:70.

Nugalėtojams Nihadas Djedovičius per 33 minutes pelnė 18 taškų (5/5 dvit., 1/3 trit., 5/5 baud.) ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

ALBA ekipoje išsiskyrė 14 taškų (1/2 dvit., 4/6 trit.) pelnęs Peytonas Siva. Gynėjas per 21 minutę taip pat spėjo atlikti 3 rezultatyvius perdavimus, tačiau dėl išnaudoto pražangų limito baigė dvikovą anksčiau laiko.

„Bayern“: Nihadas Djedovičius 18 (5/5 dvit., 5/5 baud., 6 rez. perd.), Danilo Barthelis 14 (6/8 baud., 4 per. kam.), Petteris Koponenas 11.

ALBA: Peytonas Siva 14 (4/6 trit.), Landry Nnoko 12 (6/7 dvit.), Luke'as Sikma 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
Sveiki, ar jus domina tikros sеkso pažintys jūsų mieste? Taigi išbandykite šį puslapį - http://go-4.net/e1UJ Mano prоfilio vаrdas yra Аnna24, laukiu tavęs, be to, yra mano іntymios nuоtraukos :)
2019-07-31
+1
Bayernas
Na, xebra, man bayernas nuo pat sezono labai patraukli komanda buvo, tiksliau 5 zaidejai labai gerai atrode, apskritai zalgirio tipo komanda, low budget, netgi daugiau no names, apart williamso.

Pralos alba pries miunchena, bet zais ganetinai tolygiai.

nezinau giedraicio kontrakto, bet jei liks alboj parodys ka gali eurolygoj. apskritai bicas saunuolis, bus geresnis ule viena diena. Galbut net bus main 3ias numeris Lietuvos kazkada
2019-06-16
-3
Aha
Nu jeigu tu vadini kluba su 20 mln biudzetu low budget, tai kaip tada pavadintum Zalgiri su jo 10 mln?

Giedraiciui labai smarkiai reik gerint gynyba, tiek asmenine, tiek komandine, jei jis nori ka nors gero parodyt Eurolygoj. Beje, jie su Ulia yra is tos pacios kartos kaip ir Valanciunas, o tu rasai apie ji kaip apie koki 20meti prospecta. Zinoma, linkiu jam kuo didziausios sekmes ir kad tobuletu, tikiu, kad jis gali, nes yra is tu velyvo brendimo zaideju, bet reikes ideti ziauriai daug darbo.
2019-06-17
+8
Uzsienio ekspertas
hi. watched game on illeagal stream. alba was better side 38 minutes, however, more expierence team won in end. Giedraitis took a lot of attention from Bayern deffence, even strategies of Alba coach didnt help. He barely could touch a ball expect those two 3pointers in the 3quarter. For me Alba in 4. What is others opinion. Can Lithuania have a champion in Germany?