Nuotr.:

Ispanijos lygos finale – fantastiškas Madrido „Real“ komandos išsigelbėjimas. Dvikovos pabaigoje panaikinusi solidų deficitą, Pablo Laso kariauna savo aikštėje 12,2 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 81:80 (11:17, 18:17, 24:25, 28:21) dramatiškai palaužė principinį varžovą „Barcelonos“ klubą ir atsidūrė per pergalę nuo titulo.

Gimimo vieta: JAV

Serijoje iki trijų pergalių „Real“ pirmauja 2-0. Dabar kovos keliasi į Barseloną, kur trečiadienį vyks trečiasis ir, jei prireiks, ketvirtasis susitikimas. Pastarasis numatytas penktadienį.

Ketvirtajame ketvirtyje likus žaisti kiek mažiau nei tris minutes, Kevinas Pangosas prasiveržimą užbaigė dviem taškais ir „Barcelona“ turėjo iniciatyvą savo rankose – 74:65.

Visgi paskui, likus 16,5 sek., Anthony Randolpo tritaškis sumažino šeimininkų atsilikimą iki 77:79.

Laikrodyje žibėjus 9,4 sek. iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, Sergio Llullas pataikė pirmąją baudą, po antrosios netaiklios kamuolį sugriebė Rudy Fernandas, paskui jį perdavė Llullui, o šis – prie tritaškio laisvam likusiam Jaycee Carrollui.

Snaiperis pašokdino prišokusį Victorą Claverą ir smeigė tritaškį, taip išvesdamas „Real“ į priekį 81:80.

Adamas Hanga dar spėjo išmesti metimą nuo vidurio linijos, tačiau jis tikslo nepasiekė ir savo aikštėje kartu su savo sirgaliais triumfavo „Real“ krepšininkai.

Puikiai sužaidęs Carrollas per 22 minutes pataikė 5 iš 7 tritaškių, iš viso pelnė 25 taškus ir užfiksavo 28 balų naudingumą.

„Barcos“ gretose nesulaikomai rungtyniavo Thomasas Heurtelis, per 20 minučių įmetęs 30 taškų (10/13 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 7/8 baudos).

Buvęs žalgirietis Pangosas aikštėje praleido 22 minutes, surinko 9 taškus (3/6 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, 2 sykius suklydo ir mačą baigė su 4 naudingumo balais.

„Real“: Jaycee Carrollas 25 (5/7 trit.), Sergio Llullas 13 (2/8 trit.), Walteris Tavaresas 11 (9 atk. kam.).

„Barcelona“: Thomasas Heurtelis 30 (10/13 dvit.), Victoras Claveras ir Pierre'as Oriola – po 12.

Sveiki, ar jus domina tikros sеkso pažintys jūsų mieste? Taigi išbandykite šį puslapį - http://go-4.net/e1UJ Mano prоfilio vаrdas yra Аnna24, laukiu tavęs, be to, yra mano іntymios nuоtraukos :)