Dramatiškos rungtynės šiąnakt vyko Portlende. Jose vietos „Trail Blazers“ krepšininkai po pratęsimo 103:105 (14:20, 30:30, 34:28, 22:22, 3:5) nusileido Denverio „Nuggets“ komandai.

Pačioje ketvirtoje kėlinio pabaigoje Portlendo ekipai pergalę atnešti galėjo Travisas Outlawas, tačiau likus žaisti 2 sekundes puolėjas pataikė tik vieną baudos metimą iš dviejų ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 21 sekundę Allenas Iversonas taikliu dvitaškiu dar kartą išlygino rezultatą (103:103).

„Trail Blazers“ turėjo dar vieną galimybę iškovoti pergalę, tačiau likus žaisti 15 sekundžių Linas Kleiza perėmė kamuolį, o „Nuggets“ treneris George‘as Karlas tada paprašė minutės pertraukėlės.

Paskutinei atakai Denverio komanda dar turėjo 15 sekundžių. Pergalę svečiams atnešė Iversonas, kuris beveik aidint finaliniai susitikimo sirenai pataikė dvitaškį (105:103).

Nugalėtojams Kleiza per 31 minutę pelnė 15 taškų (4/7 dvitaškių, 2/4 tritaškių, 1/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, tačiau po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

„Nuggets“: Carmelo Anthony 28 (15 atk. kam.), Allenas Iversonas 25 (8 rez. perd.), Linas Kleiza 15, Kenyonas Martinas 13 (11 atk. kam.), J.R.Smithas 10, Eduardo Najera 8.

„Trail Blazers“: Brendonas Roy 26 (8 rez. perd.), Martellas Websteris 17, Jarrettas Jackas 17 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), Travisas Outlawas 16 (10 atk. kam.), Steve‘as Blake‘as 11 (9 rez. perd.), Channingas Frye 10.