Nuotr.: Imago Sport – Scanpix
Nuotr. Imago Sport – Scanpix

Miuncheno „Bayern“ klubas lemiamose Vokietijos lygos finalo rungtynėse 93:88 (15:22, 17:24, 19:16, 25:14, 17:12) įveikė Berlyno ALBA ir kėlė čempionų taurę.

Gimimo vieta: Tauragė, Lietuva

Finalo serijoje ALBA neiškovojo nė vienos pergalės ir pralaimėjo 0-3.

Visgi paskutiniame mače intrigos netrūko ir likus žaisti minutę rezultatas dar buvo lygus – 73:73.

Tuomet svarbų baudos metimą pataikė Franzas Wagneris, o dar du taškus kitoje atakoje pelnė Peytonas Siva.

„Bayern“ ekipą lemiamu metu tempti ėmėsi Vladimiras Lučičius, likus žaisti pusę minutės įsūdęs tolimą metimą.

Tuomet abu klubai keliavo į pratęsimą, o ten ir toliau užtikrintai žaidusio Lučičiaus vedamas „Bayern“ varžovams nebepaliko vilčių.

Rokas Giedraitis šiose rungtynėse ALBA ekipai pelnė 8 taškus bei atkovojo 3 kamuolius.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Lučičius surinko 23 taškus, dar 18 pridėjo Nehadas Djedovičius.

ALBA: Peytonas Siva 21, Johannesas Thiemannas 13, Nielsas Giffey 10.

„Bayern“: Vladimiras Lučičius 23, Nihadas Djedovičius 18, Danilo Barthelis 15, Stefanas Jovičius 12.