Detroito „Pistons“ eilinį kartą pademonstravo čempionišką charakterį. Šeštosiose NBA superfinalo rungtynėse jie išvykoje 95:86 (23:23, 23:24, 25:20, 24:19) sugebėjo palaužti San Antonijaus „Spurs“ ekipą ir išlyginti serijos iki keturių pergalių rezultatą 3-3.

Tai buvo pirmoji Detroito krepšininkų pergalė San Antonijuje nuo 1997 metų. Jei „Pistons“ laimės ir septintąsias rungtynes, ji taps pirmąja komanda NBA istorijoje, laimėjusia superfinalą, nors serijoje atsilikinėjo 2-3 ir paskutines dvejas rungtynes žaidė išvykoje.

„Dirbu su šiais vyrais dvejus metus ir jų troškimas nugalėti bei pagarba vienas kitam dar niekada manęs nenuvylė“, – po pergalingos dvikovos emocingai kalbėjo nugalėtojų treneris Larry Brownas, iškovojęs šimtąją pergalę atkrintamosiose varžybose.

Vienu šeštųjų rungtynių didvyrių tapo „blogasis Detroito berniukas“ – krašto puolėjas Rasheedas Wallace‘as. Daug kritikos po penktųjų rungtynių dėl aplaidžios gynybos gavęs krepšininkas likus žaisti tris su puse minutės pataikė tritaškį ir padidino savo ekipos pranašumą iki 5 taškų (87:82).

Po keturių iš eilės Timo Duncano taškų šeimininkai priartėjo (87:86), tačiau netrukus Tayshaunas Prince‘as pataikė sudėtingą dvitaškį, o R.Wallace‘as pataisė netaiklų Chauncey Billupso metimą ir „Pistons“ vėl įgijo 5 taškų pranašumą – 91:86.

Per likusią minutę visi šeimininkų metimai skriejo pro šalį, tarp jų – net du T.Duncano dvitaškiai iš po krepšio. Pasinaudoję tuo, svečiai dar labiau atitrūko ir užtvirtino pergalę.

Rezultatyviausiai „Pistons“ žaidė: Richardas Hamiltonas 23 taškai, Chauncey Billupsas 21 (5/9 tritaškių, 6 rezultatyvūs perdavimai, 6 atkovoti kamuoliai), Rasheedas Wallace‘as 16, Tayshaunas Prince‘as 13, Antonio McDyessas 10 (8 atk. kam.).

„Spurs“: Timas Duncanas (15 atk. kam.) ir Emanuelis Ginobili (10 atk. kam.) po 21, Tony Parkeris 15, Brentas Barry 11.

Svarbiausiu svečių ginklu šiose rungtynėse tapo tritaškiai metimai. Iki tol per penkias dvikovas iš viso pataikę 8 tolimus metimus, šįkart „Pistons“ per 48 minutes tiek pat kartų nubaudė šeimininkus taikliais metimais iš toli.

Septintosios ir lemiamos NBA superfinalo rungtynės bus žaidžiamos naktį iš ketvirtadienio į penktadienį San Antonijuje. Tai bus pirmosios NBA superfinalo septintosios rungtynės per pastaruosius 11 metų.

2005-06-22 14:07
kopina ne tik sportas. bet ir didziausiu save tituluojantis krepsinio portalas patys nieko negaledami sukurt ripina naujienas is kitu portalu.
2005-06-22 10:25
Sportas.lt kopijuoja sitos web straipsnius ir deda i savo svetaine
2005-06-22 09:34
toks geras grajus nusimato o as svesiu jonines.. bl kaip nepasiseke, visas rungtynes maciau tiesiogiai o sitas pramatysiu. nu ka darysi.. patiko kaip lopas bilobilis prasiko varzybas, neblogai vare, bet ketvirtam keliny pora jo kliadu, pora nedametimu iki krepsio ir ragas, mat vyras gal labai uzsigeide tapt MVP, pasijuto esas Jordonas ir galintis istempt varzybas.. ot ir nechuja... reik jam stengtis labiau lost del komandos o ne del saves, nes MVP visitke duncanas bus.. na ir dar bilobiliui patarciau maziau tuos savo plaukus taisyti.. bl negaliu ziuret, kas minute glosto savo riebaluotu plaukus, kaip pedikas koks..
2005-06-22 09:26
manau spus jau galas pistons laimes
2005-06-22 09:25
MJ
nu dabar DET reikia ziauriai suikaupt...net nepagalvot kad gali lengvai laimet , nes SAN jauciu bus puikiai pasiruoshes....ir dar namuose jie loshia...nu nzn...50/50 !!! go pistons go !!!
2005-06-22 09:03
ble gal ir neturetu jei detroite lostu , bet san antonijus lieka san antonijum ... PISTONS WILL WIN !
2005-06-22 08:12
Duncanas jau pavarges. Tai matesi jau 4'ose rungtynese. 5'ose is po kasio jau net nebepataike. Pistons vargo netures :)
2005-06-22 07:59