Pirmajame DnB Nord Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) pusfinalyje staigmena neužfiksuota. Kauno „Žalgirio“ krepšininkai 84:60 (26:16, 20:22, 18:10, 20:12) nugalėjo Klaipėdos „Neptūną“ ir pateko į finalą.

Trečiadienį 21 val. žalgiriečiai LKF taurės varžybų finale kovos su Vilniaus „Lietuvos ryto“ komanda ir sieks apginti nugalėtojų titulą.

Kauniečiams jau pirmajame kėlinyje buvo pavykę įgyti dviženklį pranašumą (26:16), tačiau antrąjį ketvirtį „Neptūnas“ pradėjo spurtu 12:2 ir iš „Žalgirio“ persvaros buvo likęs vos vienas taškas (29:28).

Visgi labiau priartėti žalgiriečiai uostamiesčio krepšininkams neleido ir sėkmingiau sužaidę likusią kėlinio dalį prieš ilgąją pertrauką įgijo 8 taškų pranašumą (46:38).

24-ąją mačo minutę po taiklaus Evaldo Dainio dvitaškio „Žalgirio“ persvara buvo sumažėjusi iki 5 taškų (51:46), bet tada prasidėjo „Neptūno“ taškų badas. Uostamiesčio komanda taškų pelnyti nepavyko 5 minutes, tuo tarpu kauniečiai per tą laiką surinko 6 ir vėl nutolo (57:46).

Taškų badą „Neptūne“ nutraukė Jerelas Allenas, bet į amerikiečio dvitaškį 7 iš eilės taškais atsakęs „Žalgiris“ įgijo solidų 16 taškų atotrūkį, kuris ketvirtojo kėlinio pradžioje buvo šoktelėjęs iki 19 taškų (69:50).

Į šį kauniečių bandymą pabėgti „Neptūnas“ atsakė 8 „sausais“ taškais ir sumažino savo atsilikimą (69:58), visgi per likusį rungtynių laiką klaipėdiečiams labiau priartėti nepavyko.

„Žalgiris“: Mantas Kalnietis 20, Paulius Jankūnas 15 (10 atk. kam.), Jonas Mačiulis 12 (9 atk. kam.), Damiras Markota 10 (7 atk. kam.).

„Neptūnas“: Remigijus Trakimas 11 (7 atk. kam.), Paulius Počiuipa 11, Evaldas Dainys 9.