Šiaulių „Šiauliai“ iki paskutinės minutės kovėsi prieš Vilniaus „Lietuvos rytą“. Antrajame DnB Nord LKF taurės pusfinalyje šiauliečiai tik po atkaklios kovos 66:71 (18:12, 20:17, 13:21, 15:20) nusileido sostinės krepšininkams.

Vilniečiai trečiadienį finale žais prieš Kauno „Žalgirį“, o „Šiauliai“ dėl trečios vietos kovos su Klaipėdos „Neptūnu“.

Šiauliečiai šiose rungtynėse net pustrečio kėlinio pirmavo. Antrojo kėlinio pradžioje po Antonio Granto dvitaškio šeimininkai buvo įgiję net 12 taškų pranašumą (26:14), tačiau prieš ilgąją pertrauką „Lietuvos rytas“ sugebėjo kiek sušvelninti atsilikimą – 29:35. Visgi Marius Prekevičius prieš pasibaigiant kėliniui įmetė tritaškį ir šiauliečiai ilsėtis išėjo pirmaudami 9 taškais.

7 taškus be atsako trečiajame kėlinyje pelnę „Lietuvos ryto“ krepšininkai priartėjo iki 38:40 ir nuo to laiko aikštėje kova vyko taškas į tašką.

Po trijų kėlinių rezultatas buvo 49:49, o ketvirtojo pradžioje Hollisas Price'as buvo nubaustas technine pražanga. Tačiau Tomas Rinkevičius prametė abi baudas, paskui Artūras Masiulis irgi nepataikė abiejų baudų ir šiauliečiai nepasinaudojo proga išsiveržti į priekį.

Vilniečiai tada spurtavo 7:2 ir po Price'o tritaškio pirmavo 56:51. Gediminas Maceina ir Donatas Zavackas priartino savo komandą iki 57:58, bet Chuckas Eidsonas dukart timptelėjo savo komandą į priekį – 62:58.

„Lietuvos rytas“ vėliau pirmavo 66:61, tačiau Zavackas pataikė dvitaškį ir priartino savo komandą iki 3 taškų. Po nesėkmingos varžovų atakos Mantas Ruikis turėjo progą rezultatą išlyginti, bet jo tolimas metimas tikslo nepasiekė.

Likus žaisti 1 minutę ir 15 sekundžių Marijonas Petravičius pelnė du taškus iš po krepšio, paskui šiauliečiai dukart prametė iš toli ir dvikovos baigtis tapo aiški.

„Lietuvos rytas“: Chuckas Eidsonas 20 taškų, Marijonas Petravičius 17 (10 atk. kam.), Andrius Šležas 11, Hollisas Price‘as 11 (5 rez. perd.), Artūras Jomantas 5, Kenanas Bajramovičius 4, Jacksonas Vromanas 3.

„Šiauliai“: Marius Prekevičius 16, Antonio Grantas 14, Gediminas Maceina 13, Artūras Masiulis 7, Mantas Ruikis ir Donatas Zavackas po 6, Aurimas Kieža ir Virginijus Praškevičius po 2.

Atrinkti (0) Visi (68)
zalgiris
zalgiris xujowa komanda ir tiek
2008-02-06
+2
trolis
Saunuoliai Siauliu krepsininkai, gaila kad nepawyko pamokyti ir Ryto :)
2008-02-06
-3
rytas laimes
2008-02-06
me
respect siauliam;) tikrai stipri komanda, nesitikejau tokiu rungtyniu(nors norejau, kad taip butu, bet ne tokia pabaiga;) taip ir toliau;) (ir dar geriau;)
-2
ko lukauskis neziade? nebuvo registruotas?
2008-02-06
-6
ankart irgi Rytas pries Siaulius istempe ketvirta keliny lkl warzybose ;] moka jie zaist ketvirtuosius kelinius. :)
2008-02-06
+2
net linksma darosi skaitant dicko komentarus ;D (y)
2008-02-06
+1
respektas siauliams, malaciai gerai kovojo. namuose tarp savu ziurovu norejo laimeti, stengesi. bet kaip jau prekevicius sake, pries ryta reikia zaisti gerai visas rungtynes, iki pat galo. su pergale.
2008-02-06
+8
Mobis Dickas
Zinoma ir lazybu bendroviu bukmekeriams;)
2008-02-05
-1
Juokauju, Mattas butu LRytas butu neabejotinai favoritas, o dabar komandu sansai tezinomi Dievui
2008-02-05
+1
Zalgiris realiai svarstant negaus 20 tasku, nes LRyta jie pazysta kaip savo mama ir papa. Jie moka uzsiauginti neapykanta ir zaisti pries ryta su tokiu uzsidegimu, kokio nepamatysi pries nieka kita jiems zaidziant. Popas, Maciulis (anuomet labiausiai Beardas) tuomet emociskai atgimsta kaip vampyrai ir parduotu net senele, kad tik laimetu pries ryta. Todel sansai mazdaug lygus. LRytas kaip visada zai tarsi nusistebeja,---ooo cia Zalgiris, uau!!! Jie pries mus ardosi...geras. Tada vyrai nueis pas Trifunoviciu ir paklaus jo kaip zaisti. Jei jis iskels nyksti i virsu, reiks - reikia LAIMET, jei nuleis zemyn - DARYKIT KAIP NORIT!
2008-02-05
+6
to Mobis Dickas
Jei tas "su ūsais" teisėjaus, tai nieko keisto nebus jei ir masažuotojas Juozukas dvi technines gaus. Čia jau jo toks teisėjavimas...
2008-02-05
+5
fanas
rytas bent laimejo ne kaip zalgiris pries siaulius
2008-02-05
+1
puikios varzybos buvo :) istemepe gale rytas..
2008-02-05
-3
Mano giliu isitikinimu rytoj finala laimes teisejai. Jei teisejaus Brazauskas, Jasevicius ir tas su usais Pilipauskas, tai LRytas gali laukti daugybes siurprizu. Trifuno tures urakinti burna ir buti labai geras berniukas.