Antrąją pergalę iš eilės ir aštuntąją per pastarąsias 10 rungtynių Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai.

LeBrono Jameso ir Žydrūno Ilgausko vedina „Cavaliers“ savo aikštėje 114:113 (36:35, 28:31, 28:21, 22:26) nugalėjo absoliučią lygos lyderę Bostono „Celtics“ ekipą, kuri vertėsi be pilvo skausmais besiskundžiančio lyderio Kevino Garnetto.

Nuo praėjusių metų Kalėdų Klivlendo krepšininkai laimėjo net 15 iš 19 žaistų susitikimų. „Cavaliers“ jėgą šį sezoną „Celtics“ ekipa pajuto jau antrą kartą – lapkričio 27 dieną Bostono krepšininkai „kavalieriams“ nusileido po pratęsimo.

Itin atkakliai vykusiame mače nė vienai komandai nebuvo pavykę atitrūkti solidžiu skirtumu, o lemiamą persvarą aikštės šeimininkai susikrovė tik lemiamomis susitikimo minutėmis.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti beveik 5 minutes po Jameso baudų „Cavaliers“ pirmavo 8 taškų skirtumu (106:98), tačiau kelias atakas iš eilės sėkmingai baigę svečiai likus žaisti 1 minutę ir 12 sekundžių Bostono ekipos puolėjas Paulas Pierce'as dvitaškiu sušvelnino „Celtics“ deficitą iki 2 taškų (110:112).

Komandoms apsikeitus netaikliais metimais ir klaidomis iki rungtynių pabaigos likus žaisti 16 sekundžių Ilgauskas dviem baudomis padidino „Cavaliers“ persvarą iki 4 taškų (114:110).

Išgelbėti mačo Bostono krepšininkams nepavyko. Po minutės pertraukėlės iš toli netaikliai atakavo Ray Allenas, dvitaškio nepataikė Pierce'as, o aidint finalinei mačo sirenai Jameso Posey tolimas metimas rezultatą tik sušvelnino.

•

Starto penkete rungtynes pradėjęs Žydrūnas Ilgauskas nugalėtojams per 35 minutes pelnė 21 tašką (7/16 dvitaškių, 7/9 baudų), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 5 metimus, tačiau 4 sykius suklydo ir 2 kartus prasižengė.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 33 (9 atk. kam., 12 rez. perd., 7 kld.), Žydrūnas Ilgauskas 21 (10 atk. kam., 5 blk.), Larry Hughesas 18, Ira Newble'as 15, Danielis Gibsonas 11.

„Celtics“: Ray Allenas 24, Rajonas Rondo 20 (7 atk. kam.), Paulas Pierce'as 19, Tony Allenas 14, Kendrickas Perkinsas 12.

Atrinkti (0) Visi (9)
reiskia kad cavaliriai tikrai gera koma.....bet jiems padejo kad garnetas nezaide...jei butu loses idomu kaip butu pasibaige....
2008-02-06
-1
Jo cia vienas gresmingiausiu tandemu nba LJ ir BigZ nu 5 blk ir koks dvigubas , opries Celtics tai jau ir isvis puiku.
2008-02-06
+8
keep on honey
brown nushneki bishki nesamiones

o seip labai saunu kad padare juos , bet isesmes pastebejau kad larry isizaidzia jau ;) jau kelios rungtynes is eiles gerai patraukia :)