Ketvirtąjį pralaimėjimą iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė Vašingtono „Wizards“ krepšininkai, išvykoje 96:101 (25:23, 31:26, 27:24, 13:28) nusileidę Filadelfijos „76ers“ komandai.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 8 minutes ir 51 sekundę „Wizards“ pranašumas siekė 12 taškų (90:78) ir atrodė, kad Vašingtono ekipai pavyks nutraukti 3 nesėkmių seriją.

Vis dėlto daugiau nei 6 minutes nė taško nepelnę svečiai atidavė iniciatyvą Filadelfijos krepšininkams, kurie spurtavo 17:0 ir įgijo 5 taškų pranašumą (95:90) bei išlaikė jį iki rungtynių pabaigos.

„Tai puiki pergalė, turint omenyje kaip pradėjome rungtynes, kaip jos vyko ir kaip jas baigėme“, – po mačo švytėjo „76ers“ vyriausiaisis treneris Maurice'as Cheeksas.

Ketvirtajame kėlinyje „Wizards“ rungtyniavo nerūpestingai ir prametė beveik visus savo metimus, įskaitant 10 tritaškių.

„Prarandi vieną kamuolį, susvyruoji kitoje atakoje ir taip nutinka, – sumenkinti varžovų nenorėjo 20 taškų nugalėtojams pelnęs Andre Iguodala. – Atitrūkti mums padėjo keli nereikšmingi dalykai“.

•

Darius Songaila pralaimėjusiems per 20 minučių pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau po 3 sykius suklydo ir prasižengė.

„76ers“: Andre Iguodala 20, Thaddeusas Youngas 17 (9 atk. kam.), Rodney Carney 16, Andre Milleris 11 (14 rez. perd.), Louisas Williamsas 11.

„Wizards“: Deshawnas Stevensonas 19, Brendanas Haywoodas 18 (8 atk. kam.), Antawnas Jamisonas 16 (14 atk. kam.), Rogeris Masonas 15, Antonio Danielsas 10, Darius Songaila 8, Caronas Butleris 8.