Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Didelį susidomėjimą kėlęs Ziono Williamsono debiutas NBA Vasaros lygoje paženklintas žemės drebėjimu ir anksčiau laiko pasibaigusiomis rungtynėmis.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Las Vegasą sudrebino 7,1 balo žemės drebėjimas ir dėl to ketvirtojo kėlinio pradžioje pradėjo virpėti „Thomas & Mack Center“ arena. Po ilgų diskusijų mačas buvo nutrauktas.

Rungtynės buvo sustabdytos ir galiausiai nutrauktos 33-ąją minutę, tuo metu Naujojo Orleano „Pelicans“ pirmaujant 80:74 prieš Niujorko „Knicks“.

LeBrono Jameso ir Anthony Daviso akivaizdoje debiutavęs Williamsonas jau pirmajame kėlinyje varžovų krepšį drebino efektingais dėjimais ir per jį surinko 10 taškų.

201 centimetrų ūgio puolėjas žaidė tik pirmoje mačo dalyje ir per 9 minutes iš viso pelnė 11 taškų (4/7 dvit., 0/2 trit., 3/6 baud.) ir atkovojo 3 kamuolius.

„Pelicans“ ekipoje spindėjo Frankas Jacksonas, kuris per 24 minutes įmetė 30 taškų (6/8 dvit., 5/9 trit., 3/3 baud.).

Kitoje barikadų pusėje debiutavo trečiasis NBA naujokų biržos šaukimas R. J. Barrettas, kuris praėjusį sezoną su Williamsonu buvo komandos draugu „Duke“ universitete.

Kanadietis aikštėje praleido 25 minutes ir surinko 10 taškų (3/10 dvit., 1/8 trit., 1/4 baud.). Barrettas taip pat atkovojo 5 kamuolius.

„Knicks“ ekipoje taip pat debiutavo 47-uoju šaukimu šių metų NBA naujokų biržoje pakviestas Ignas Brazdeikis.

Lietuvoje gimęs 20-metis aikštėje praleido 18 minučių ir pelnė 5 taškus (2/5 dvit., 0/3 trit., 1/3 baud.) bei atkovojo 4 kamuolius.

Atrinkti (0) Visi (5)
Sveiki, ar jus domina tikros sеkso pažintys jūsų mieste? Taigi išbandykite šį puslapį - http://go-4.net/e1UJ Mano prоfilio vаrdas yra Аnna24, laukiu tavęs, be to, yra mano іntymios nuоtraukos :)
2019-07-31
LOL
Rodo kazkokiu lopinius kurie po 10 tasku pelne o tas priesininku komandoj kur 30 tasku pelne su superiniu pataikymu, tai net video neidejo
2019-07-06
+2
nesinori linket ir prognozuot traumas. bet manau bent puse sezono praleis ant suoliuko zionas. nebent sugebes numest bent 10kg.. palyginimui lebronius ugiu gal tik 2 cm aukstesnis, bet visais 10kg lengvesnis. vienas atrodo kaip monstras, kitas kaip teslius, kaip kazkur rase kad zionas tai kaip charles barkley.. toks maziukas, storas, ir aukstai pasoka.
2019-07-06
Ooovaisa
Kiek veliau bus paskelbta informacija, kad zemes drebejimo priezastis - meksikietiska siupinine sriuba Williamsono zarnose. Keletas griausmingesniu oro isejimu ir sustabde sias rungtynes. Tai buvo ta pati priezastis ir del ko zaidejas tiek daug sedejo ant atsarginiu suolelio.