Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurės bronzą iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Šiauliečiai mažajame finale 111:92 įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

Pirmasis kėlinys išsiskyrė labai dideliu rezultatyvumu, visgi pačioje ketvirčio pabaigoje keletą rezultatyvių atakų surengę šiauliečiai įgijo 7 taškų pranašumą (31:24).

Tačiau klaipėdiečiai ginklų sudėti neketino. Antrajame kėlinyje daugiausiai Jerelo Alleno ir Vaidoto Pridotko pastangomis „Neptūnas“ atsitiesė ir baigiantis kėlinukui iš „Šiaulių“ persvaros buvo likęs vos vienas taškas (51:50), visgi beveik aidint sirenai tritaškį pataikęs Tomas Rinkevičius ir vėl kiek atitolino šeimininkų komandą.

Po pertraukos jau kur kas sėkmingiau žaidė šiauliečiai. Šeimininkai trečiąjį ketvirtį pradėjo spurtu 10:2 ir įgijo dviženklį pranašumą (65:52). Nors „Neptūnui“ buvo pavykę sumažinti savo atsilikimą (67:61), bet tada „Šiauliai“ spurtavo ir vėl nutolo.

Ketvirtajame kėlinyje „Šiaulių“ atotrūkis buvo šoktelėję iki 24 taškų, bet mačo pabaigoje svečiams kiek pavyko priartėti.

Uostamiesčio komandoje naudingiausiu buvo pripažintas Vaidotas Pridotkas. „Šiaulių“ gretose – Donatas Zavackas.

„Šiauliai“: Virginijus Praškevičius 18, Donatas Zavackas 18, Antonio Grantas 14, Artūras Masiulis 12, Aurimas Kieža 11, Mantas Ruikis 10.

„Neptūnas“: Vaidotas Pridotkas 15, Deivydas Gailius 13, Andrius Mažutis 13, Vaidotas Pečiukas 11, Paulius Počiuipa 10, Marius Runkauskas 10, Jerelas Allenas 8.

Atrinkti (0) Visi (11)
galejo finale lr ir siauliai susitikt....