Nuotr.: FIBA.com
Nuotr. FIBA.com

Lietuvos jaunių (U18) merginų rinktinė patyrė pirmą pralaimėjimą Europos čempionate Sarajeve (Bosnija ir Hercegovina).

Daugiausia pataiko: Gedvilė Savostaitė

D grupės rungtynėse Vytauto Pliaugos auklėtinės 67:69 (22:20, 14:17, 16:11, 8:18, 23:14) turėjo pripažinti aikštelės šeimininkių pranašumą.

Pirmose turnyro rungtynėse lietuvės šeštadienį 69:54 įveikė Lenkijos rinktinę.

Po pirmos rungtynių dalies komandas skyrė tik minimalus skirtumas (36:37), bet varžovės pergalingą pranašumą įgijo trečiajame kėlinyje, kurį laimėjo 10-ies taškų skirtumu (18:8).

Likus dviems minutėms iki paskutinio ketvirčio pabaigos lietuvėms pavyko priartėti (60:65), o likus 18-ai sekundžių Gedvilė Savostaitė dar labiau priartino komandą (65:68).

Triukšmingai savų sirgalių palaikomos aikštelės šeimininkės realizavo baudų metimus ir pergalės iš rankų neišleido.

Bosnija ir Hercegovina: Dragana Zubač 22, Marija Keseljevič 14, Ksenija Mitrič 13.

Lietuva: Justina Miknaitė 14 (9 at. kam.), Simona Visockaitė 12 (9 at. kam.), Gedvilė Savostaitė ir Brigita Sinickaitė – po 11.

Pirmadienį lietuvės grupės kovas baigs rungtynėmis su Latvijos rinktine. Susitikimo pradžia 15 valandą.