Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Hjustono „Rockets“ komandą į priekį NBA Vasaros lygoje vedęs Isaiah Hartensteinas pergalės negarantavo.

Daugiausia pataiko: D'Angelo Russell

Teksaso klubas Las Vegase vykstančiame turnyre 87:97 (23:29, 17:27, 26:19, 21:22) nusileido Portlando „Trail Blazers“ krepšininkams.

Startiniame penkete mačą pradėjęs Hartensteinas per 27 minutes pelnė 22 taškus (7/11 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 8/10 baudos), atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius, 5 sykius prasižengė ir 2 kartus suklydo.

Su juo rezultatyviausiai „Rockets“ gretose pasirodė 5 iš 11 tritaškių realizavęs Chrisas Clemonsas, kuris taip pat surinko 22 taškus.

Porlando komandai atstovaujantis Gary Trentas sumetė 31 tašką (3/4 dvitaškiai, 7/8 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 6 bei perėmė 2 kamuolius, išdalijo 5 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus prasižengė.

„Trail Blazers“: Gary Trentas 31 (7/8 trit.), Anfernee Simonsas 16, Devinas Robinsonas ir Jaylenas Hoardas – po 10.

„Rockets“: Isaiah Hartensteinas ir Chrisas Clemonsas (5/7 trit.) – po 22, Shamorie Pondsas ir Gary Clarkas – po 11.

Rungtynių momentai:

Kitose turnyro rungtynėse pergalę iškovojo Bruklino „Nets“ komanda su Džananu Musa ir Rodionu Kurucu. Ji 74:58 (21:14, 16:19, 17:15, 20:10) pranoko Kroatijos rinktinės krepšininkus.

Latvis Kurucs per 24 minutes įmetė 15 taškų (4/4 dvitaškiai, 2/4 tritaškiai, 1/2 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 2 sykius suklydo bei 5 kartus prasižengė.

Bosnis Musa rungtyniavo 21 minutę, pelnė 15 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 7/7 baudos), išdalijo 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, prarado 4 kamuolius ir sykį prasižengė.

Kroatija: Antonio Vrankovičius 12 (8 atk. kam.), Željko Šakičius (11 atk. kam.) ir Marjanas Čakarunas – po 11.

„Nets“: Džananas Musa ir Rodions Kurucs – po 15, Ahmedas Hillas 9.