DeJuanas Collinsas pelnė 27 taškus ir atnešė Kauno „Žalgirį“ DnB Nord LKF taurę. Finalinėse rungtynėse kauniečiai 83:72 (22:14, 19:22, 23:15, 19:21) palaužė Vilniaus „Lietuvos rytą“ ir antrus metus iš eilės iškovojo šį titulą.

Collinsas žibėjo tais momentais, kai „Žalgiris“ įgijo lemiamą persvarą. Trečiajame kėlinyje jis pataikė du tritaškius iš eilės, po kurių kauniečių pranašumas pasiekė 12 taškų. Kai „Lietuvos rytas“ spurtavo ir sumažino atsilikimą iki 4 taškų, Collinsas vėl iššovė.

Jis pelnė 7 taškus iš eilės ir vainikavo kauniečių spurtą 11:0. Po šios atkarpos „Žalgiris“ išsiveržė į priekį 64:49 ir nuo šio momento nebeleido suabejoti savo jėga.

[image=8350 right Collinsas dažnai sau už nugaros palikdavo Price'ą]Be 27 taškų, Collinsas dar atkovojo 6 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus, taip tapdamas naudingiausiu mačo žaidėju.

„Žalgiris“: DeJuanas Collinsas 27 taškai, Marcusas Brownas 15, Jonas Mačiulis 13, Marko Popovičius 11.

„Lietuvos rytas“: Hollisas Price‘as 17, Chuckas Eidsonas 13.

Kauniečiai jau pačioje rungtynių pradžioje šovė į priekį – sužaidus kiek daugiau nei 5 minutes po Pauliaus Jankūno dvitaškio žalgiriečiai pirmavo 12:2. Po kelių akimirkų Jankūnas smeigė tolimą metimą ir skirtumas šoktelėjo iki 17:6.

Visgi netrukus vilniečiai įsimėtė ir prieš pasibaigiant kėliniui priartėjo iki 14:22, o antrajame kėlinyje po Damiro Markotos nesportinės pražangos Artūras Jomantas baudomis padėjo savo komandai priartėti iki 20:25.

Mačiulis tada pataikė tritaškį, tačiau sostinės krepšininkai spurtavo 8:0 ir pirmąkart nuo rungtynių pradžios rezultatas tapo lygus – 28:28.

Po kelių akimirkų jau kaniečiai be atsako pelnė 8 taškus ir vėl solidžiau išsiveržė į priekį – 38:30. Įpusėjus mačui komandas skyrė šeši taškai – 42:36 „Žalgirio“ naudai.

Du iš eilės DeJuano Collinso tritaškiai trečio kėlinio viduryje pirmąkart rungtynėse padidino „Žalgirio“ persvarą iki 12 taškų – 50:38. Šis spurtas privertė Aleksandrą Trifunovičių prašyti minutės pertraukėlės.

Po pertraukėlės vilniečiai pelnė du taškus, bet tuoj pat Jonas Mačiulis atsakė dvitaškiu su pražanga. Visgi netrukus kauniečių puolėjas buvo priverstas atsisėsti ant atsarginių žaidėjų suolo – krepšininkas buvo nubaustas ketvirtąja pražanga.

Naudodamiesi kauniečių komandinėmis pražangomis, „Lietuvos ryto“ krepšininkai sumažino savo atsilikimą iki 49:53.

Kauniečiai tada pelnė 4 taškus be atsako ir puolime prasidėjo DeJuano Collinso šou. Amerikietis iš pradžių pataikė sunkų dvitaškį su pražanga ir įmetė baudą, po to pataikė vieną baudą ir tritaškį. Tai vainikavo kauniečių spurtą 11:0, po kurio ekipas skyrė 15 taškų – 64:49.

Po Browno tritaškio „Žalgiris“ pirmavo 71:55, bet tada kauniečiai pradėjo pernelyg piktnaudžiauti tolimais metimais ir vilniečiai tuo pasinaudojo – priartėjo iki 60:71.

„Žalgirio“ taškų badą nutraukė Brownas, pataikęs dvitaškį ir rungtynes kauniečiai užbaigė ramiai.

Atrinkti (0) Visi (135)
nigga
Kauno Zalgiris!!! Lietuva!!!
2008-11-08
-2
Parsas
Kas cia jopih mat darosi, cska nuo himki triuskinanciai gavo,maccabis nuo hapoelio , ir stai vaprasau rytas nuo zalgirio Stebai...STebai cia hiihihi ha
2008-02-09
-2
Neutral
Euroleague.net pasirodo daugiau zino apie mus :)

A team fighting for survival in its first ULEB Cup season knocked off one of the Euroleague's hottest teams in domestic action over the weekend. It happened in the Lithuanian League, where Siauliai won 76-70 at home against Zalgiris Kaunas, whose five-game Euroleague win streak had qualified it for the Top 16 last week. Marius Prekevicius had 12 points to lead Siauliai. Another Top 16 team, Lietuvos Rytas, is undefeated in first place in Lithuania.
2008-02-08
-3
secret
Nugalėjo geriausi;)*

Aš apakus kaip vakar gerai buvo ;D*

Žodžiais neapsakoma laimė:)

Ačiū Jums už gražų žaidimą, už pergales ir už visas nuostabias akimirkas kartu su Jumis:)

Jūs patys geriausi,mylim jumis!

ŽALGIRIS-amžinai mūsų širdyse<3

ŽALIAI BALTI PIRMYN!!!
2008-02-07
-2
Kauno "Žalgiris" keturiems mėnesiams pasiskolino Atėnų "Panelinnios" ekipos aukštaūgį Mamadou N`Diaye.

213 cm ūgio 115 kilogramų sveriantis senegalietis į Lietuvą turėtų atskristi rytoj vakare bei kitą savaitę debiutuoti Eurolygos antrojo etapo pirmoje dvikovoje Madride prieš vietos "Real".

Tiesa, birželio 1 dieną 32 metų krepšininkas, šiandien pasirašęs paleidžiamuosius raštus, privalo grįžti į Graikiją, kur tęs derybas su "Panelinnios" dėl savo ateities.

Didžiąją karjeros dalį afrikietis lyg šiol praleido NBA pirmenybėse, kur atstovavo tokiems klubams kaip Toronto "Raptors", Dalaso "Mavericks", Atlantos "Hawks", Los Andželo "Clippers". Tačiau įsitvirtinti pajėgiausioje planetos lygoje jam nepavyko, todėl 2005 metais M.N`Diaye pasuko į Europą ir sukirto rankomis su Salonikų PAOK.

Iš viso NBA čempionate jis sužaidė tik 69 mačus, įmesdavo 3,8 taško, po lenta sugriebdavo 3,3 kamuolio bei blokuodavo 1 varžovo metimą.

Šį sezoną ULEB taurės pirmenybėse M.N`Diaye sužaidė 8 rungtynes, per kurias vidutiniškai pelnydavo 9,1 taško (60%, 65%), atkovodavo 5,8 kamuolio, blokuodavo 1,3 metimo bei surinkdavo daugiau nei 13 naudingumo balų.

Graikijos čempionate vidurio puolėjo statistika panaši - 8,6 taško (57% dvitaškių, 67% baudų), 5,6 atkovoto kamuolio, 1,1 blokuoto metimo.
2008-02-07
-6
Efka
Nenusiminkim L. Ryto fanai!

L.Rytas dar atsirevansuos!!!

Paprasciausiai ne ta diena buvo L.Rytui ir tiek!!!
2008-02-07
-1
WareZ tu pats lopas esi o laikrastis jau seniai buvo aisku kad pralos suka tu nx
2008-02-07
+2
BasketSLAVE
Apie tai, ką pasakė Popas, jog teko jo pasisakymą iškirpti iš video filmuko, skirto žalgiriečių linksmybėms autobuse, galit sužinoti čia: http://www.blogas.lt/BasketballVISION/34... (įrašo komentaruose)