Pirmąją nesėkmę po trijų pergalių iš eilės Nacionalinės krepšinio asociacijos čempionate patyrė Denverio „Nuggets“ (29-19) krepšininkai. Lino Kleizos ekipa namie po pratęsimo 115:118 (26:23, 15:33, 31:22, 34:28, 9:12) turėjo pripažinti Jutos „Jazz“ (32-18) krepšininkų pranašumą.

Į dešimtąją pergalę iš eilės Jutos ekipą atvedė geriausias sezono rungtynes sužaidęs puolėjas Kyle'as Korveris. Jis surinko 27 taškus, įskaitant lemiamus baudos metimus, iki pratęsimo pabaigos likus žaisti 19 sekundžių.

Aidint finalinei susitikimo sirenai pergalę Denverio klubui galėjo išplėšti Carmelo Anthony, tačiau jo tritaškis tikslo nepasiekė.

„Laimime rungtynes, jei rungtyniaujame taip, kaip šiandien, – po rungtynių šypsojosi mačo herojus. – Šiam mačui buvome puikiai nusiteikę ir pasitikėjome savo jėgomis“.

Jutos klubas laimėjo 16 iš 18 rungtynių, po to, kai praėjusių metų gruodžio 29 dieną iš Filadelfijos „76ers“ ekipos į „Jazz“ klubą perėjo Korveris.

Linas Kleiza pralaimėjusiems per 31 minutę pelnė 9 taškus (0/1 dvitaškio, 3/4 tritaškių), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tačiau 3 kartus prasižengė.

„Nuggets“: Allenas Iversonas 34 (10 rez. perd.), Carmelo Anthony 29 (8 atk. kam.), Kenyonas Martinas 18 (10 atk. kam.), Anthony Carteris 12 (6 rez. perd.).

„Jazz“: Deronas Williamsas 29 (11 rez. perd.), Kyle'as Korveris 27, Mehmetas Okuras 15 (10 atk. kam.), Mattas Harpringas 13, Paulas Millsapas 10 (10 atk. kam.).