Dalaso „Mavericks“ (33-15) klubo puolėjas vokietis Dirkas Nowitzki Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionato rungtynėse namie su Milvokio „Bucks“ (19-31) ekipa atliko pirmąjį trigubą dublį per savo karjerą.

Naudingiausias praėjusio sezono NBA žaidėjas per 42 minutes pelnė 29 taškus (8/16 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 10/12 baudų), atliko 12 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių, o „Mavericks“ šventė pergalę 107:96 (29:23, 24:26, 18:22, 36:25).

Dalaso komandoje 23 taškus surinko Jasonas Terry, 17 taškų įmetė Joshas Howardas, 13 taškų pridėjo Jose Juanas Barea.

„Bucks“ ekipai Mo Williamsas pelnė 36 taškus, Andrew Bogutas surinko 24 taškus ir atkovojo 14 kamuolių, Charlie Villanueva sąskaitoje – 16 taškų.

•

Kitose rungtynėse Naujojo Orleano „Hornets“ (33-15) komanda išvykoje po dviejų pratęsimų 132:130 (30:27, 33:28, 24:27, 24:29, 13:13, 8:6) įveikė Fynikso „Suns“ (34-15) ekipą.

Pergalingą dvitaškį, jau aidint sirenai, pataikė Predragas Stojakovičius.

„Hornets“ komandai Chrisas Paulas pelnė net 42 taškus, atliko 9 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 8 kamuolius. Stojakovičius surinko 26 taškus, Jannero Pargo įmetė 22 taškus, o Davidas Westas pridėjo 21 tašką ir 13 atkovotų kamuolių.

„Suns“ ekipai Steve'as Nashas pelnė 32 taškus, atliko 12 rezultatyvių perdavimų, tačiau 10 kartų suklydo. Amare'as Stoudemire'as surinko 26 taškus ir po krepšiais sugriebė 20 kamuolių, Borisas Diaw ir Leandro Barbosa įmetė po 22 taškus.