Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Daugiau nei įspūdingą pergalę Europos jaunimo (iki 20 m.) čempionato B divizione šventė Švedijos vaikinai.

Portugalijoje vykstančiame turnyre švedai 149:26 (35:0, 34:6, 46:9, 34:11) nepasigailėjo Armėnijos rinktinės.

Susitikimo baigtis paaiškėjo jau per pirmąsias rungtynių minutes, o armėnai per pirmąjį kėlinį nesugebėjo surinkti nė vieno taško, kuomet švedai atseikėjo 35 taškus.

Skandinavijos ekipa šiame mače realizavo net 34 dvitaškius iš 48 (71 proc.) bei pridėjo 20 tritaškių iš 46 (44 proc.). Apskritai, Švedijos vaikinai iš žaidimo atakavo 57 proc. tikslumu (54/94).

Palyginimui, Armėnija realizavo viso labo 2 tolimus metimus iš 18 (11 proc.), o bendras pataikymas tesiekė 21 proc. (10/48).

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidęs Hansas Gustavas Mobergas pelnė 23 taškus (4/6 dvitaškiai, 5/9 tritaškiai), atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 5 ir atkovojo 2 kamuolius bei surinko 26 naudingumo balus.

Švedijos jaunių rinktinė: Hansas Gustavas Mobergas 23 (5/9 trit.), Hakanas Gehrke 20 (7/9 metimai), Karlas Lundqvistas (6/7 dvit.) ir Musas Jengas po 17.

Armėnijos jaunių rinktinė: Davitas Khachatryanas (4/7 dvit.) ir Artiomas Pechenjyanas po 8, Aris Pehlivanianas 4.