Nuotr.:

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) besiblaškantis Jeremy Linas jautriai atsivėrė kasmetinėje konferencijoje prieš gausią jį palaikančią auditoriją.

Jeremy Lin

Jeremy  Lin
Jeremy  Lin
MIN: 17.84
PTS: 8.73 (54.97%)
REB: 2.22
AS: 2.87
ST: 0.59
BS: 0.16
TO: 1.57
GM: 82

Gniuždančia patirtimi besidalinęs 30-metis žaidėjas pripažino sunkiai bepakeliantis tai, kaip paskutiniu metu klostosi karjera, ir prapliupęs ašaromis teigė jaučiantis, jog NBA klubai nuo jo vis labiau nusisuka.

Pastarajame sezone NBA čempionu su Toronto „Raptors“ ekipa tapęs Linas atstovavo eilei komandai: „Golden State Warriors“, Niujorko „Knicks“, Hjustono „Rockets“, Los Andželo „Lakers“, Šarlotės „Hornets“, Bruklino „Nets“ ir Atlantos „Hawks“.

Ilgiausiai – du sezonus – jis praleido Hjustone. 2017-2018 m. sezono pirmose rungtynėse Linas patyrė kelio sausgyslės traumą ir daugiau neberungtyniavo. 

Sugrįžimo sezoną sužaidęs gynėjas pastaraisiais metais vidutiniškai aikštėje praleido po 17 minučių, pelnė po 8,7 taško, atliko po 2,9 rezultatyvaus perdavimo ir atkovojo po 2,2 kamuolio.

Penktadienį užsienio žiniasklaida skelbė, jog į Liną taikosi Eurolygos čempionė, Maskvos CSKA.

Pateikiame Lino kalbą apie pastarųjų metų išgyvenimus:

„Mano karjeros tikslas visada buvo tapti tokiu žaidėju, kokiu žinau, jog galiu būti. Man niekada nerūpėjo pinigai, žinomumas ar kažkas kitas, tiesiog norėjau būti toks krepšininkas, koks žinau, kad galiu būti. Kelionė NBA lygoje buvo ilga ir aš jaučiau, jog niekada nėjau prieš tą procesą, nors mano kelias ir nebuvo toks lengvas. Asmeniškai jaučiu, kad man tenka priimti vieną smūgį po kito, o tuomet galvoju, kaip vėl atsistoti ant kojų. Po „Linsanity“ mane ėmė persekioti daugybė sunkumų Hjustone ir Los Andžele, apie kuriuos nėra žinoma viešai. Galiausiai, aš sulaukiau galimybės Brukline, kur gavau šansą pildyti savo karjeros tikslą – būti žaidėju, kokiu aš galvojau, jog galiu būti. Bet tada pirmieji metai praleisti dėl traumos, tada ir antrieji, ir visa tai vyksta būtent per mano karjeros piką.

Praėjusią vasarą sužinojau, jog esu iškeistas į blogiausią komandą Rytų konferencijoje (iš Bruklino „Nets“ į Atlantos „Hawks“, – aut. past.). Sunku tai priimti, kadangi žinojau, jog jie išgyvena persiformavimą. Jeigu tu nesi jaunas, tau vietos ten nėra, o krepšinyje aš jau esu pakankamas senas.  

Galų gale, aš įrodžiau, jog galiu žaisti po kelio traumos bei sulaukiau šanso iš Toronto komandos. Jaučiau, kad „Raptors“ gretose manęs laukia nuo 12 iki 15 rungtynių atkarpa, per kurią aš arba įsitvirtinsiu klube, arba ties tuo viskas ir baigsis. Ir, žmogau, mane tada apėmė toks džiaugsmas. Kodėl? Nes aš laukiau to, laukiau, laukiau… Tikriausiai laukiau apie aštuonerius metus nuo „Linsanity“. Krepšininko karjera NBA lygoje vidutiniškai trunka penkerius metus. 

Per minėtą rungtynių atkarpą „Raptors“ ekipoje krepšį atakavau prasčiausiu procentu per karjerą, pramečiau 17 tritaškių iš eilės ar kažkas tokio. Kai atėjo atkrintamosios, aš nebegavau šanso pasirodyti aikštėje, bet mes laimėjome NBA čempionų titulą ir tada sau pasakiau „viskas gerai“. Priimsiu dar vieną smūgį ir vėl stosiuosi ant kojų.

Tai buvo pirmas sezonas išsigydžius traumą ir jaučiau, kad kiti metai turėtų būti visiškai kitokie, bet tada prasidėjo laisvųjų agentų rinka (pravirksta). Žmogau, gyvenimas yra per sunkus. Aš visada stengiuosi elgtis tinkamai, kasmet save atiduodu Dievui vis daugiau ir kiekvieni metai yra vis sunkesni. Vyrauja angliškas posakis „kai pasieki dugną, vienintelis kelias veda tik aukštyn“, tačiau mano atžvilgiu atrodo, jog tas dugnas yra vis labiau pramušinėjamas. Laisvųjų agentų rinkai besiklostant taip sunkiai, jaučiu, jog NBA komandos vis labiau nusisuka nuo manęs. Visada žinojau, kad jeigu nors kažkam leisiu suabejoti manimi, taip ir atsitiks. 

Pasibaigus sezonui prireikė laiko pasiruošti šiai kelionei į Aziją. Tai buvo paskutinis dalykas, kurį norėjau daryti, nes žinojau, jog kitas šešias savaites aš turėsiu dirbtinai šypsotis, kalbėti apie čempionų titulą, kurio nesijaučiu, jog nusipelniau, taip pat aptarinėti savo ateitį, nors net nežinau, ar aš benoriu ją turėti. Atvirai, tai tiesiog gniuždo mane. 

Sugrįždamas čia visuomet noriu būti įkvėpimu dėl to, ką teko išgyventi, bet atrodo taip, kad kasmet užlipdamas ant scenos kalbu apie savo kančias. Atėjęs į NBA lygą buvau jaunas ir veržlus vaikinukas, kuris galvojo užvaldysiantis visą pasaulį. Tuo metu dabar aš vis labiau galvoju apie pasitraukimą. Visada sau sakau, jeigu turėsiu sūnų, nenorėčiau, kad jis keliautų į NBA, kur reikia kovoti su žinomumu ir tai, jog visas pasaulis žino apie tavo nesėkmes. 

Ir labiausiai man rūpintis klausimas keliauja Dievui. Už ką man visa tai?“

Lino kalba:


Rodyti komentarus
Atrinkti (0) Visi (22)
Kviečiu jus i privatų sеkso klubą http://go-4.net/e1UJ
2019-08-04
-8
Atsakyti
Kviečiu jus i privatų sеkso klubą http://go-4.net/e1UJ
2019-08-02
+7
Atsakyti
Kviečiu jus i privatų sekso klubą http://go-4.net/e1UJ
2019-08-01
Atsakyti
Sveiki, ar jus domina tikros sеkso pažintys jūsų mieste? Taigi išbandykite šį puslapį - http://go-4.net/e1UJ Mano prоfilio vаrdas yra Аnna24, laukiu tavęs, be to, yra mano іntymios nuоtraukos :)
2019-07-31
-7
Atsakyti
Ceska
NBA cirku cirkas, neisivaizduoju ant kiek ten USA zmones atsilupe, nu jeigu ne telikas tai turbut galvociau kad jie ten su kuokom dar laksto
2019-07-29
+10
Atsakyti
Che che.....
Kazi su keliais mijiradu zemes gyventoju tas zliubeklis sutiktu apsikeisti vietomis?
2019-07-29
+3
Atsakyti
dalbajobai
ka jus krv urviniai suprantat kaimieciai blet su savo kaimietisku mentalitetu tik juoda darba dirbt ir pasikapot tarp kaimieciu eikit urviniai krv nejuokine zmoniu
2019-07-29
-5
Atsakyti
Anonimas
Zliumbimas su show elementais. Sitas vidutiniokas NBA zaidzia jau nuo 2010 metu, beveik desimtmeti. Dauguma vidutinioku tiek ilgai neissilaiko stipriausioje lygoje. Derrick Rose va ten tai liudnai buvo, neeilinio talento zaidejas kuriam traumos sugadino karjera.

Jei ne didelis burys azijieciu fanu sitas Jeremis jau seniai kokiame cska ar toj pacioj kinijoj rinktu taskus.
2019-07-28
+5
Atsakyti
NBA jį dirbtinai iškėlė, tai metais kai jam buvo leista daryt ką norėjo, kai sumesdavo po 30 - 40 tašku, visa organizacija pasidarė daug pinigų iš kinų, marškinėliu pardavimas, visas tas susidomėjimas ir t.t., dabar kai viskas atslūgo jis matai nuskriaustas nes niekam jam neleidžia po 30 tašku daryt. Jis nėra NBA globotinis tokie kaip Lebronas, Hardenas, Curry ir kiti all starai, kurie yra dirbtinai iškelti ir jiems leidžiamia viskas, čia gi biznis, čia sporto beveik nėra, viskas dirbtina, pinigu kalimo mašina.
2019-07-28
+13
Atsakyti
Sveiki, ar domitės realia sеkso pažintys jūsų mieste? Taigi išbandykite šį puslаpį - http://fastmeet.tk Mano profilis yra Anna24, laukiu tavęs, taip pat yra mano intymios nuotraukos :)
2019-07-28
-19
Atsakyti
Anonimas
Vargsiukas jei ne traumos ir uz jordana geresnis butu, toks superstaras buvo kaip gaila vajeee
2019-07-28
+6
Atsakyti
durnius
NBA kiek geriausiu zaideju is viso pasaulio sukas? 450 kazkadu sake, tai ko cia zliumbt?o del Dievulio, gal vaikui pasakysi zodi, kuris bus svarbesnis, nei visi karjeros pasiekimai, ir tas vaikis taps ateity genijum kaip Einsteinas ar Gandhi, ar dar kazkoks
2019-07-28
+4
Atsakyti
Anonimas
Dievo nuskriaustasis hahaha apsizliumbe dar
2019-07-28
-6
Atsakyti
Egis
Iš to kino graudžių raudų galima susidaryt nuomonę, kad čia aprauda savo sunkią dalią NBA visų "užmirštas" ir \'pasmerktas", koks LeBron James lygio NBA žvaigždė, kuria tas kinas niekada nebuvo, sužaidė išvis kelis sezonus sėkmingiau NBA, kas nutinka per ilgą karjierą ne vienam žaidėjui, kai išvengia traumų, įgyjęs jau žaidybinės NBA patirties sublizga, o paskui atsiranda vis daugiau traumų ir krenta ta sportinė forma ir natūralu, kad suprastėjus žaidimui pradeda stiprūs klubai tokiais atsikratyt iškeitinėdami į bent kiek geresnius. Žmogelis jau užsidirbęs nemažai pinigų ir pagal amžių jau prie veteranų priskiriamas, bet dar skundžiasi, kad su juo nesiskaito ir jaučiasi neįvertintu NBA. Ne ką geriau bus, jei ir į CASK papuls, jei taip "taikliai" mėtys tritaškius, kaip "Raptors" klube, tai ir CASK bosas A.Vatutinas ilgai jo nelaikys.
2019-07-28
+4
Atsakyti
Adekvatus
Na marketingine kalba, sukelti vel HYPE juo ir azijoje uzdirbti lemus.
2019-07-28
+9
Atsakyti
objektyvumas
Na taip, tik kokie 99.9% pasaulio gyventoju svajotu uzimti jo niekinga vieta (uzdirbti milijonus ir per 17 minuciu NBA pelnyti 9 taskus). Apsiverkti reikia kokia tai neteisybe, toks niekingas gyvenimas.
2019-07-28
+40
Atsakyti
...
ten ramus del rytojaus gali but tik tada jei esi svarbi komandos dalis ir kai draudziami mainai. Tokia nba karjeros kaina, jokio pastovumo.
2019-07-28
+15
Atsakyti
alio
tu turbut esmes nesupratai vaikuti,jis sneka kad NBA niekam nereikalingas,o ne kad keicia klubus ar kazkas ji ismainys
2019-07-28
+1
Atsakyti
ciongas
Tai va, kur šuo suvalgytas/pakastas.. vos 5 metus trunka karjera vidutiniškai. Kuzminskas nedaug ir atsiliko... NBA - sapnų fabrikas: žvaigždėms viskas - vidutiniokams nieko.
2019-07-28
+5
Atsakyti
...
50proc nba zaideju tapati isgyvene, is vieno klubo i kita, traumos del kuriu praleidi puse sezono ar net visa. O jis cia verkia tarsi jam vienam tai. Tiesiog kiti sugeba prisitaikyti ir isygventi nes ten yra verslas o ne sportas, kai kuriem kaip Linui ten ne vieta de silpnos psichologijos.
2019-07-28
-5
Atsakyti
Grigonis
Kai suzinai, kad kita sezone zaisi ruskyne :D
2019-07-28
+20
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti
Vardas:      
  Liko simbolių:     Iš viso komentarų: 22

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.