Estijos krepšinio čempionato rungtynėse Tartu „Rock“ komanda, kuriai atstovauja Kęstutis Šeštokas, namuose 91:67 (27:21, 20:23, 17:15, 27:8) sutriuškino kitą miesto ekipą „Fausto“ su Osvaldu Mačerniu.

Šeštokas per 9 minutes pelnė 3 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio). Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Silveris Leppikas, surinkęs 25 taškus. Brianas Cusworthas prie pergalės pridėjo 16 taškų, o Georgijaus Tsintsadzės sąskaitoje - 11 taškų.

„Fausto“ ekipai Mačernis per 33 minutes pelnė 16 taškų (3/3 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/3 baudų) bei atkovojo 1 kamuolį.

„Rock“ (17 pergalių/3 pralaimėjimai) komanda turnyro lentelėje tarp dešimties komandų užima antrąją vietą, o „Fausto“ (11/14) krepšininkai žengia šešti.

kestuti gi uzdirbi pinigu,issilygink nosi po velniu,atrodo kan kazkas ant veido uzmyne