Moterų krepšinio klubų Eurolygos varžybų aštuntfinalio antrosiose rungtynėse penktadienį Vilniaus TEO komanda namuose 71:83 (11:20, 18:27, 20:23, 22:13) nusileido nugalėtojų titulą ginančioms Maskvos srities „Spartak“ krepšininkėms ir pralaimėjo seriją iki dviejų pergalių 0-2.

Vilniaus komandoje penktadienį rezultatyviausiai žaidė Kristin Haynie. Ji pelnė 20 taškų ir atkovojo 9 kamuolius. Jurgita Štreimikytė-Virbickienė surinko 15 taškų ir po krepšiais sugriebė 8 kamuolius, Sandra Valužytė įmetė 11 taškų, Aušra Bimbaitė pridėjo 10 taškų.

„Spartak“ ekipai 24 taškus pelnė Diana Taurasi, 17 – Tatjana Ščiogoleva, 14 – Lauren Jackson (9 atkovoti kamuoliai).

Viešnios jau rungtynių pradžios išsiveržė į priekį 8:0, o netrukus jų persvara perkopė dviženklę ribą 12:2. Iki kėlinio pabaigos TEO krepšininkėms pavyko kiek sumažinti skirtumą 11:20. Antrajame ketvirtyje Vilniaus komanda laimėjo atkarpą 7:0 ir sumažino atsilikimą iki septynių taškų 20:27, tačiau po „Spartak“ trenerės Natalijos Heikovos paprašytos minutės pertraukėlės viešnios vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir ėmė tolti. Prieš ilgąją pertrauką jų pranašumas buvo 18 taškų, o prieš lemiamą ketvirtį „Spartak“ pirmavo 70:49.

Nors Vilniaus komandos krepšininkės akivaizdžiai nusileido pagal pajėgumą tituluotoms varžovėms, tačiau garbingai priešinosi. Lietuvos čempionės kovojo iš visų jėgų ir, puikiai sužaidusios paskutinį kėlinį, sumažino skirtumą iki 12 taškų.

Pirmąsias aštuntfinalio rungtynes svečiuose TEO pralaimėjo 67:93.