Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS
Nuotr.: BNS

Antras rungtynes per tris dienas žaidusi Lietuvos rinktinė sekmadienį Klaipėdoje atidarė pergalių sąskaitą pasiruošimo cikle. Adomaičio kariauna 80:60 nugalėjo Suomiją, kuriai daugiausiai taškų iš lietuvių sumetė Domantas Sabonis.

Fotogalerija

Kartu su tik mėnesio pradžioje oficialiai prie komandos prisijungusiu bičiuliu vėl ant parketo žengęs Mindaugas Kuzminskas tapo vieno iš efektingų epizodų autoriumi. Kuzminskas greitoje atakoje atliko perdavimą nuo žemės, o kamuolį sugavęs Sabonis jį sugrūdo į krepšį.

„Mes su Domu esame žaidę ir Malagoje, ir rinktinėje, – apie vėl rungtyniavimą kartu kalbėjo Kuzminskas. – Ne tik mes vienas kitą jaučiame, bet manau, kad jis jaučia visą komandą, ritmą.

Jis turi daug tokių dalykų, kurių neišdirbsi – tokie kaip aikštės matymas, krepšinio suvokimas, kada pirmoje pusėje jam nesisekė įmesti, jį dvigubino ir trigubino, bet jis rado kitus žaidėjus. Tokį žaidėją nori turėti kiekviena komanda.“

Sabonis per 21 minutę įmetė 11 taškų ir buvo rezultatyviausias lietuvių gretose. Aukštaūgis taip pat dar atkovojo 3 kamuolius ir atliko 3 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu Kuzminskas, rungtyniavęs 18 minučių, įmetė 6 taškus ir sugriebė 4 kamuolius, o jam būnant aikštėje Lietuvos rinktinė pelnė 17 taškų daugiau nei varžovai. Pagal šį rodiklį jis – geriausias tarp lietuvių.

Po dvikovos apie taisytinus dalykus paklaustas Kuzminskas iš karto prisiminė 13 padarytų klaidų. Suomiai prarado 10 kamuolių.

„Negalime tiek klysti elementariose situacijose, – komentavo puolėjas. – Su visa pagarba suomių komandai, turime žaisti daug kokybiškiau ir taip pat išpildyti tai, ką sugalvojame. Negalime po minutės pertraukėlės išeiti susitarę ir to neatlikti. Tai – mūsų kokybės ir kokybės klaidos, kurias reikia išgyvendinti.“