Nors šią vasarą Ginas Rutkauskas pasirašė sutartį su Maskvos „Dinamo“ klubu ir paliko Kauno „Žalgirio“ krepšinio klubo generalinio direktoriaus pareigas, septyniolika metų Kauno komandoje praleidęs krepšinio specialistas pripažino, kad širdimi gyvena „Žalgiriu“, rašo „Respublika“.

Maskvos „Dinamo“ ekipos sporto direktoriumi tapęs Rutkauskas – turbūt pirmasis į užsienį perviliotas klubo vadovas.

„Rusijoje konkurencija yra labai didelė, nes čia sukasi labai dideli pinigai. „Dinamo“ komandoje esu vienas iš daugelio, didelės komandos dalis, kuri bando kartu pasiekti iškeltus tikslus. Norėčiau pabrėžti, kad pagal infrastruktūrą „Dinamo“ nenusileidžia NBA klubams, o kai kurias aspektais turbūt net lenkia. Maskvos ekipoje žaidėjams reikia rūpintis tik žaidimu – būstas, mokesčiai, automobilis, asmeninis vairuotojas, visa buitis klubo sąskaita",- pasakoja Ginas Rutkauskas.

„Kokį biudžetą turi turėti komanda, kad taip aprūpintų žaidėjus ir darbuotojus? Turi turėti 20-25 milijonus dolerių. Mes panašiai ir turime“.

„Nepasiilgstu tų problemų, kurios buvo Lietuvoje. Pirmiausia to, kad reikia stovėti ištiesus kepurę, prašyti pinigų, maldauti, kiekvienais metais įtikinėti, ypač kalbant apie politikus. „Dinamo“ turi du pagrindinius rėmėjus, vienas kurių - Maskvos miesto valdžia, noriai remianti komandą. O „Žalgirio“ pasiilgstu, net ne tas žodis pasiilgstu“,- prisipažino Rutkauskas, palinkėjęs „Pergalių! Kasdien! Palaikau ir palaikysiu Kauno komandą. „Žalgiryje“ visuomet buvo ir liks dalelė manęs".

Komentarai:
pratariu
jus pasiziurekit, ka zalgiris pasieke pries 8 metus??? ogi laimejo eurolyga, wat tada taj buwo komandos treis metus is eiles surinktos. o kas iwyko nuo 1999??? ogi nieko, kaj rutkauskas atejo, taj du metai gi juodi buwo, wisus antirekordus sumuse zalgiris, poto sabas pereme, gal kazkas pasikeite, bet wistiek rutkauskas su nawikausku wirsu eme... ir dbr kaj swiecias arenos statybos, taj jie kajp kraujasiurbiai puola, ir zinodami koks rutkauskas siuo klausimu yra, kad tik sau naudos ir pelno, matyt pasiule jam pasitraukt;)
2008-02-09
+3
Atsakyti
to baxuras:
maziau tikek ka jie cia raso, realybe yra kitokia;)
2008-02-09
+1
Atsakyti
to Andrius
cia butent taj ir yra, kad biudzetas labai augo, BET komanda tu pinigu nematydawo... tu pasiziurek kokios buwo komplektacijos zaideju... wisi kontraktai buwo pasirasomi tik wieneriems metams, nes tada zaidejaj neturedawo galiojanciu kontraktu, budawo kritusi ju kaina ir pasirasydawo... taigi kasmet zalgiris budawo kaip nauja komanda, keturi ar daugiau jaunu is mokyklos, kuriems nieko moket nereik, paskui keli juodaodziai, apie kuriuos niekas niekad nieko negirdejes, ir siaip nukritusios ir pakastos zwaigzdes...o kai jau pristatydawo, taj cia mazdaug geresniu nieks neturi:D ir koks gi geras wadybininkas, kaj wisi kontraktai buwo pasirasomi sawaite ar dwi pries pat sezono atidaryma:D ka neprisimenat kai sireika nueme, tuos laikus??? kaj wisi reikalawo kad zalgirio wadovybe atsistatydintu?? nes suda supirko: Ajuso, kuris su niekuo nesutare, cota-pijokas nr wienas, ir tanoka, kuris buwo tik seselis(senatwe)... cja nori pasakyt gero wadybininko darbas??? paskui Bagatski pastate i trenerius:D o kalbos sklido tokios, kad bagatskis bizni dare, nepasiseke, prisiskolines buwo tiems mafukams, tai ejo i zalgiri atidirbinet:D nes nelogiska kad zaidejes baiges karjera, kita sezona auksciausio lygio komandai wadowautu:D na tai dar nepraregejaj???
2008-02-09
+1
Atsakyti
Andrius
tas durneliai :

Is kur tu taip viska zinai ar cia spelioji ? Gal dirbai kartu su rutkausku jei ne tai man visiskai neydomi tavo nuomone ir speliojimai ..... Mano mastymu tai kas met didejo biudzetas zalgirio kas met ir gerejo zaidejai ... Tik su trenereis pastaraiseis metais labai didelis bardakas :)
2008-02-09
Atsakyti
banhol
nors ir nepazystu, nei mates nesu, bet gerbiu sita zmogu.
2008-02-09
-3
Atsakyti
as
nu ir nx cia sita straipsni idejo? kas cia - zalgrybio propaganda??
2008-02-09
+1
Atsakyti
durneliai
tik jau nereik cia tokiu straipsniu... matyt nedaugelis zino kokius neswarius darbelius Rutkauskas su sawo chebryte dirbo zalgiry, ne sawo noru gi nese mesas is cia... juk del jo wadowawimo zalgiry ir buwo sastingis tiek metu, nes zaidejaj perkami ne pagal treneriu norus, o pagal tai, kas pigiau. jei jis butu buwes toks saunus ir naudingas zalgiriui, butu dar n metu dirbes, bet buwo kitaip, labai pelningai pagyweno zalgiry, bet wiskam ateina galas, atejo ir jam... dbr pasiziurekit i zalgiri. zaidejaj perkami tokie, kokiu reikia, sutartys logiskos, zaidejaj bent kiek zinomi, tdl ir gereja Z rezultatai, nes matos kad kazkas tikrai dirba zalgirio naudai!!
2008-02-09
-1
Atsakyti
jomajo
2008-02-09
-5
Atsakyti
mr
sekmes tau,linki zalgirio sirgaliai ir girzti atgal,to allenaz,geriau rasyk savo kalba,nespurastas asilas,koks tu ir esi!
2008-02-09
-1
Atsakyti
Paulius-Samenas>>Rytas visada liks sirdyje
2008-02-09
+1
Atsakyti
Andrius
Rutkauskai mes uz tave sekmes tau ateityje pasiekti kuo daugiau pergaliu su savo komanda !
2008-02-09
+2
Atsakyti
Ačiū, kad prenešėte apie nekultūringą, pažeidžiantį įstatymus, reklamuojantį ar kurstantį nelegaliems veiksmams komentarą.

Komentuoti

„BasketNews.lt“ pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, nesusiję su tema, pasirašyti kito asmens vardu, pažeidžia įstatymus, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams.