Dvyliktąją pergalę iš tiek pat galimų Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Vilniaus „Lietuvos rytas“. Vilniečiai išvykoje be didesnio vargo 102:70 sutriuškino LKL autsaiderę Marijampolės „Arvi-Sūduvos“ komandą.

Intriga rungtynėse laikėsi tik per pirmas 8 jų minutes kai „Lietuvos ryto“ persvara siekė 3 taškus (18:15), tačiau tada svečiai laimėjo pusantros minutės tarpsnį net 14:0 ir įgijo solidžią 17 taškų persvarą (32:15).

Sostinės krepšininkai apsukų nemažino ir po pertraukos. Dar labiau savo žaidimą suaktyvinę svečiai susikrovė ir triuškinančią 30 taškų persvarą (79:49), paskutinysis ketvirtis jau buvo tik formalumas. „Lietuvos rytas“ laimėjo rungtynes 102:70.

„Lietuvos rytas“: Martynas Gecevičius 20, Andrius Šležas 18, Marijonas Petravičius 16, Mindaugas Lukauskis 15, Kenanas Bajramovičius 8, Artūras Jomantas 8, Jacksonas Vromanas 8.

„Arvi-Sūduva“: Marius Valukonis 19, Aurimas Birgelis 12, Gytis Sirutavičus 10 (8 atk. kam.), Slabodanas Dunderski 9.

Atrinkti (0) Visi (12)
Bc Lietuvos Rytas
karoli go home!
2008-02-10
+1
KAROLIS>>tjgi rytas pasimegaudami zaidzia :) alejupas meto,buna kartais nepagauna ar pan. ir rezultatas klaidu
2008-02-10
+4
.
karolis tu durnas ar siaip nesveikas skaitaisi? Lietuvos Rinktine 2006 pasaulio cempionate darydavo vos ne po 30klaidu (grupes varzybose) tai pagal tave iseina,kad tu turetum abejot ar ir jinai komanda?
2008-02-10
+4
karolis
zeuru suduva padare 16 klaidu o rytas 18 tj rytas komanda skaitosi?
2008-02-09
-4
dainius
gucas tu turbut zalgirio fanas ir dar labai labai jaunas. O gal tu is marijampoles kad tau taip skaudu
2008-02-09
+7
tarka
Oba,taip ir turi Ryto lietuviai varyt,gaila kad taip ryskiai kol kas tik pries suduvas "issauna"
2008-02-09
+4
kokia intriga tugu maziau spanksta......
2008-02-09
+2
nu ir yra debu kurie ne i tema varo :D:D:D O kad rytas pavaro tai seniai aisq.