Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Triuškinamą pergalę savų žiūrovų akivaizdoje draugiškų rungtynių maratone įsirašė Prancūzijos krepšininkai.

4,4 tūkst. sirgalių palaikoma Vincento Collet vadovaujama komanda paskutinėse kontrolinio turnyro rungtynėse 94:56 (19:16, 33:13, 18:13, 24:14) sutriuškino Tuniso rinktinę.

Mačo MVP tapo Evanas Fournier, per 22 minutes surinkęs 17 taškų (2/4 dvitaškiai, 4/7 tritaškiai, 1/2 baudos), atlikęs 4 rezultatyvius perdavimus ir perėmęs 2 kamuolius.

18-mečio Theo Maledono sąskaitoje – 14 taškų (2/3 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai, 4/4 baudos), 2 atkovoti ir 3 perimti kamuoliai.

Rudy Gobertas įmetė 12 taškų (4/4 dvitaškiai, 4/6 baudos), sugriebė 5 kamuolius, išdalijo 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 2 metimus ir išprovokavo 6 pražangas.

Tuniso komandoje geriausiai sužaidė Mouradas Mabroukas, kuris per 37 minutes pelnė 16 taškų (4/8 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 5/6 baudos) ir atkovojo 3 kamuolius.

Ziedas Channoufi nuo savęs pridėjo 11 taškų, Makramas Ben Romdhane'as – 10.

Prieš tai šios ekipos trijų komandų turnyre pralaimėjo turkams: prancūzai 69:74, o tunisiečiai – 54:64.