Nelengvą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Šiauliečiai išvykoje 89:84 palaužė priešpaskutinėje vietoje žengiančią Kauno „Aisčių-Atleto“ komandą.

Trečiojo kėlinio pradžioje Tautvydas Barštys taikliu tritaškiu buvo sumažinęs „Šiaulių“ persvarą iki 4 taškų (47:43), tačiau tada šiauliečiai daugiausiai Donato Zavacko pastangomis laimėjo tarpsnį spurtu 7:1 ir susigrąžino dviženklį pranašumą (54:44).

Paskutinįjį ketvirtį svečiai pradėjo 8:2 ir įgijo 14 taškų atotrūkį (73:59), bet labiau atitrūkti kauniečiai varžovams neleido. Sėkmingiau sužaidę 5 minučių atkarpą šeimininkai 39-ąją minutę buvo sumenkinę savo atsilikimą iki 6 taškų (85:79), bet 4 iš eilės taškus pelnę šiauliečiai įtvirtino pergalę.

„Šiauliai“: Antonio Grantas 27, Donatas Zavackas 16 (8 atk. kam.), Aurimas Kieža 13 (10 atk. kam.), Artūras Masiulis 10, Vaidas Pauliukėnas 9, Gediminas Maceina 8.

„Aisčiai-Atletas“: Gintautas Vileita 17, Tautvydas Barštys 14, Gediminas Navickas 11, Ernestas Ežerskis 9.