Ispanijos lygos taurės pusfinalio barjero neperžengė karališkasis Madrido „Real“ klubas, kuris rezultatu 76:81 (28:20 18:24 15:24 15:13)  nusileido Badalonos „Joventut“ krepšininkams.

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Real“ krepšininkai, kurie po pirmo kėlinio turėjo 8 taškų persvarą, tačiau tuomet "Badalonos" klubas laimėjo antrą ir trečią kėlinius ir prieš lemiamą ketvirtį jau buvo susikrovę 7 taškų persvarą, kurią sėkmingai išlaikė iki rungtynių finalinės sirenos.

„Real“: Louisas Bullockas 20 taškų, Charlesas Smithtas 19, Felipe Reyes`as 14 (12 atkovotų kamuolių).

„Joventut“: Demontas Malletas 16 taškų, Janas Jagla 15, Rudy Fernandezas 13.

Madrido „Real“ ekipa bus pirmoji Kauno „Žalgirio“ varžovė Eurolygos „Top 16“ etape.

„Joventut“ komanda Ispanijos taurės finale susitiks su Simo Jasaičio Vitorijos „Tau Ceramica“ klubu.

Įdomu tai, kad „Real“ ekipa yra viena Eurolygos favoričių, o „Joventut“ rungtyniauja ULEB taurėje.

Atrinkti (0) Visi (3)
Chimki su Joventut susitiks jau ketvirtfinaly.. kad ir kaip bebūtų gaila, finalinį aštuonetą pasieks tik viena iš jų. tokie jau burtai..
2008-02-10
+1
abejoju. Chimki po pergales pries CSKA irgi dave rimta paraiska finale zaisti. manau, per atkrintamasias paaiskes, kurios uleb komandos stipriausios, ir kad nebus taip, kad dvi stipirausios kokiam pusfinaly turetu zaist