Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

Giannis Antetokounmpo po beveik trejų metų pertraukos pasirodė aikštėje su Graikijos rinktinės marškinėliais, o jo vedama komanda draugiškose rungtynėse 83:59 (22:6, 21:22, 23:16, 17:15) susitvarkė su Vengrija.

Praėjusio sezono NBA MVP per 21 minutes spėjo pelnyti 19 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 9/10 baudos), atkovoti 8 kamuolius, atlikti 1 rezultatyvų perdavimą, suklysti tris kartus, perimti vieną kamuolį, kartą prasižengti, išprovokuoti 8 pražangas ir surinkti 29 naudingumo balus.

Giannis aikštėje pasirodė startinėje sudėtyje ir pirmuosius šešis savo taškus surinko taikliais baudos metimais, o po dviejų kėlinių turėjo 12 taškų (8/9 baudos, 2/4 dvit.) bei 6 sugriebtus kamuolius.

Giannis buvo rezultatyviausias komandos krepšininkas. Ioannis Bourousis graikams surinko 10 taškų.

NBA žvaigždė prieš tai Graikijos rinktinės marškinėlius vilkėjo 2016 metais, kuomet žaidė atrankoje į olimpines žaidynes.

Graikijos rinktinė pasaulio čempionate F grupėje žais su Brazilija, Juodkalnija ir Naująja Zelandija.

Rytoj Graikija susikaus su Irano krepšininkais.

Graikijos rinktinė: Giannis Antetokounmpo 19 (5/7 dvit., 9/10 baudos, 8 atk. kam., 8 išpr. praž.), Ioannis Bourousis 10, Georgios Printezis (8 atk. kam.) ir Giannoulis Larentzakis po 8, Ioannis Papapetrou 7, Nickas Calathes (5 rez. perd.) ir Georgios Papagiannis po 6.

Vengrijos rinktinė: Zoltanas Perlas 12, Gyorgy Golomanas 10, Janos Eilingsfeldas 9.

WC 2019
Sveiki, būčiau dėkingas jeigu parekomenduotumėte gerą internetinį portalą kur galėčiau rasti draugiškų krepšinio varžybų bei ten žaidusių krepšininkų išsamią statistiką (score box)
2019-08-10
+2
Sveiki, aš rekomenduoju apsilankyti populiariausioje pažinčių svetainėje su puikiu paieškos varikliu, kuriame randama seksualinė partnerė - http://inx.lv/CdN Siųsti man laišką, aš visada ten prisijungę :)
2019-08-10
+1
Jomantas
Manau, kad ir lietuvaičiai triumfuotų, aišku su spraitu, nukovę Vengriją.
2019-08-10
-2
O dar kai kurie kartais stebisi,kad mūsų rinktinė žaidžia su silpnais varžovais.Gerai yra pažaist su silpnesniais,pajaust žaidimo ir pergalės skonį.
2019-08-10
+7
T
čia turim siauresnę aikštę ir kitokias taisyklės. tai gianį ir pristabdys.