Lenkijos krepšinio čempionato 18-ojo turo rungtynėse šeštadienį nugalėtojos titulą ginanti Sopoto „Prokom Trefl“ komanda, kurią treniruoja Tomas Pačėsas, namuose 83:71 nugalėjo Švecų „Polpak“ ekipą.

Sopoto komandoje rezultatyviausiai žaidė Simonas Serapinas. Jis per 32 minutes pelnė 24 taškus (2/3 dvitaškių, 3/4 tritaškių, 11/15 baudų), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, atkovojo 1 kamuolį ir išprovokavo 8 varžovų pražangas.

Donatas Slanina per 35 min. surinko 8 taškus (0/2 dvitaškių, 2/8 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus. Tomas Masiulis per 24 minutes įmetė 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 tritaškio), atkovojo 3 kamuolius ir atliko rezultatyvų perdavimą.

Švecų ekipai Ericas Hicksas pelnė 28 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir išprovokavo 12 pražangų.

Rimo Kurtinaičio treniruojama Vroclavo „ASCO Šląsk“ komanda svečiuose 65:82 pralaimėjo Zgoželeco „PGE Turow“ krepšininkams.

Vroclavo komandoje rezultatyviausiai žaidė Rashidas Atkinsas ir Dawanas Robinsonas, pelnę po 13 taškų. Andrius Giedraitis per 31 minutę įmetė 5 taškus (1/3 dvitaškių, 1/1 tritaškio) ir atkovojo 2 kamuolius, 8 minutes žaidęs Aivaras Kiaušas taškų nepelnė (0/2 dvitaškių), bet atkovojo 1 kamuolį.

„PGE Turow“ ekipoje Davidas Loganas surinko 24 taškus.

„Prokom Trefl“ (13 pergalių/3 pralaimėjimai) dalijasi 1-2 vietas su Vloclaveko „Anwil“, „ASCO Šląsk“ (10/7) užima ketvirtąją vietą.