Nuotr.: SIPA – Scanpix
Nuotr. SIPA – Scanpix

Draugišką turnyrą Vilerbano mieste pergale pradėjo šeimininkė Prancūzijos rinktinė, kuri po atkaklios kovos 80:72 (19:19, 17:24, 15:16, 29:13) įveikė Juodkalnijos nacionalinę komandą.

Po trečiojo kėlinio Juodkalnija pirmavo 59:51, tačiau Vincento Collet auklėtiniai puikiai sužaidė lemiamą ketvirtį (29:13) bei pasiekė pergalę.

Prancūzijos rinktinę į priekį vedė Nicolo Batumo ir Evano Fournier duetas. Batumas surinko 18 taškų (4/4 trit.), o Fournier ne tik įmetė 17 taškų (5/8 dvit.), bet ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Praėjusio sezono antroje pusėje Vilniaus „Ryte“ žaidęs Derekas Needhamas Juodkalnijai per 22 minutes surinko 11 taškų (4/4 dvit., 1/4 trit.).

Šiame turnyre Vilerbane taip pat žaidžia Argentinos ir Brazilijos komandos. Šių ekipų dvikovoje Brazilija 89:82 įveikė argentiniečius.

Prancūzijos rinktinė: Nicolas Batumas 18 (4/4 trit.), Evanas Fournier 17 (5 rez. perd.), Rudy Gobertas (6 atk. kam., 2 bl.) ir Axelis Toupane’as po 8, Adrienas Moermanas 6, Vincentas Poirier, Mathiasas Lessortas, Andrew Albicy, Nando De Colo ir Elie Okobo po 4.

Juodkalnijos rinktinė: Nikola Vučevičius (5/14 metimai, 10 atk. kam.) ir Bojanas Dubljevičius (6 atk. kam.) po 12, Derekas Needhamas 11 (4/4 dvit.), Marko Todorovičius 8.