ULEB taurės turnyre rungtyniaujanti Badalonos „Joventut“ ekipa iškovojo Ispanijos taurę. Turnyro finale Badalonos krepšininkai 82:80 (13:14, 17:19, 25:25, 27:22) palaužė Neveno Spahijos treniruojamą Vitorijos „Tau Ceramica“ komandą.

Į pergalę „Joventut“ krepšininkus atvedė įspūdingas Rudy Fernandezo žaidimas – gynėjas per 33 minutes pelnė 32 taškus (7/9 dvitaškių, 3/8 tritaškių, 9/9 baudų) ir buvo pripažintas naudingiausiu mačo žaidėju.

Nors prieš paskutinį mačo ketvirtį baskai turėjo trijų taškų persvarą, tačiau sėkmingiau lemiamomis minutėmis žaidę „Joventut“ krepšininkai persvėrė rezultatą ir išplėšė pergalę.

Simas Jasaitis pralaimėjusiems per pusšeštos minutės taškų nepelnė ir krepšio neatakavo, tačiau atkovojo 1 kamuolį ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

„Tau Ceramica“: Mirza Teletovičius 17, Igoris Rakočevičius 16, Tiago Splitteris 12, Pete'as Mickealis 11, Williamas Mc'Donaldas 10 ... (Simas Jasaitis).

„Joventut“: Rudy Fernandezas 32, Demondas Malletas 15, Ricky Rubio 9, Janas Jagla 9.