Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Lietuvos jaunučių (iki 16 metų) rinktinė galingai baigė pasirodymą Europos čempionate. Rolando Rakučio auklėtiniai dvikovoje dėl 9 vietos 91:77 (25:24, 20:8, 22:20, 24:25) pranoko Slovėnijos krepšininkus.

8
14
2
5

Taip lietuviai čempionatą baigė per septynerias rungtynes suklupę du kartus – sykį grupės etape ir aštuntfinalyje, kai 56:67 buvo pralaimėta Graikijos bendraamžiams.

Paskutiniame pirmenybių mače lietuviams Paulius Murauskas surinko 16 taškų, Radvilas Kneižys įmetė 12, Ugnius Jaruševičius pridėjo 11, o Luko Pivoriūno sąskaitoje – 10 taškų.

Šiais metais visos Lietuvos jaunimo rinktinės liko be medalių. U18 rinktinė užėmė septintąją vietą, U19 rinktinė pasaulio čempionate liko ketvirta, o U20 senojo žemyno pirmenybėse tenkinosi penktąja vieta.

+4
Vienos prastos rungtynės ir dėl medalių nekovojdm.O šita karta tikrai daug talento turi.Su 5 pergalėm laisvai galėjo imti medalius,bet tokia jau ta sistema.Išvadas rimtas reikės padaryti,gal net kokį psichologą pasamdyt.Nu,bet dėkui bent už galingą finišą.
2019-08-17
-1

Rasti mane pagal ID
2019-08-17
+1
Na
kitais metais turesim medalius, 2004 metu karta pavarys, bei Murauskaa zais uz savus metus, o ir taip tuose metuose yra talento