Nuotr.: FIBA
Nuotr. FIBA

Lietuvos jaunučių merginų (iki 16 metų) rinktinė (1-1) Europos čempionato A grupės antrosiose rungtynėse 51:60 (12:10, 15:14, 14:17, 10:19) nusileido bendraamžėms iš Vokietijos (2-0).

Paskutines grupės rungtynes lietuvės žais rytoj (08.24) 15 val. 15 min. su Danija (0-2).

Trečiojo kėlinio pabaigoje lietuvės dar turėjo dviejų taškų persvarą (41:39), tačiau tuomet varžovės spurtavo 10:0 – 49:41.

Likus pusketvirtos minutės, Justė Jocytė tolimu metimu sumažino Viliaus Stanišausko auklėtinių atsilikimą iki trijų taškų (51:54), tačiau, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo paskutiniai lietuvių taškai rungtynėse.

Nesėkmę dar labiau apkartino vienos lyderių Urtės Čižauskaitės rankos trauma.

Rezultatyviausiai mūsiškių gretose rungtyniavo Audronė Zdanevičiūtė. Gynėja per 36 minutes pelnė 24 taškus (4/12 dvit., 4/12 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir suklydo 4 kartus.

Vakar dienos pergalingose rungtynėse su Prancūzija žibėjusi trylikametė Jocytė per 36 minutes į vokiečių krepšį įmetė 15 taškų (4/11 dvit., 1/6 trit., 4/7 baud.). Taip pat puolėja atkovojo 3 kamuolius.

Zdanevičiūtei ir Jocytei pritrūko kitų žaidėjų pagalbos – likusios krepšininkės iš viso surinko 12 taškų.

Į aštuntfinalį pateks visos A grupės komandos, tačiau užimtoji vieta lems sąlygiškai parankesnę varžovę iš B grupės (Italiją, Rusiją, Suomiją ar Vengriją).

Lietuva: Audronė Zdanevičiūtė 24 (4/12 dvit., 4/12 trit.), Justė Jocytė 15 (4/11 dvit.), Ugnė Sirtautaitė 4.

Vokietija: Lina Sontaga ir Egharevba (13 atk. kam.) po 12, Franka Wittenberg 9.

Nuovargis
Nepatrauks ten merginos po 37 minutes. Vyrai tokio tempo neislaiko. Nors jei kitos ten nemoka zaisti, tai ka padarysi.