Lenkijos krepšinio čempionato 18-ojo turo rungtynėse sekmadienį Ostruvo „Atlas Stal“ komanda, kurioje žaidžia Gintaras Kadžiulis, namuose 86:76 nugalėjo Manto Česnauskio ekipą Slupsko „Energa Czarni“.

Nugalėtojų gretose Kadžiulis per 31 minutę surinko 15 taškų (3/4 dvitaškių, 9/11 baudų) ir pagal rezultatyvumą nusileido tik 16 taškų pelniusiam komandos draugui Tommy Adamsui. Lietuvis dar atkovojo 3 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 8 varžovų pražangas.

Slupsko ekipoje Česnauskis per 28 minutes surinko 12 taškų (3/5 dvitaškių, 1/5 tritaškių, 3/3 baudų), atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 5 kamuolius.

„Atlas Stal“ (9 pergalės/8 pralaimėjimai) užima penktąją vietą, o „Energa Czarni“ (5/12) yra priešpaskutinė - 12-a.