Nuotr.: fiba.com
Nuotr. fiba.com

Nikola Vučevičius buvo arti dvigubo dublio, o Juodkalnija paskutiniajame draugiškų rungtynių ciklo susitikime 70:65 (15:12, 12:16, 24:18, 19:19) nugalėjo Lenkijos rinktinę.

Juodkalniečių lyderis Vučevičius susitikimo metu pelnė 13 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Pirmojoje rungtynių pusėje abi komandos dažnai keitėsi pirmaujančios ekipos vaidmeniu, tačiau į ilgąją pertrauką Lenkijos krepšininkai išėjo turėdami vieno taško persvarą – 28:27.

Trečiajame kėlinyje lenkus 6 taškais (24:18) pranokę juodkalniečiai, lemiamame ketvirtyje išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę.

Be Vučevičiaus po 11 taškų dar pelnė Nemanja Radovičius ir Bojanas Dubljevičius, Petaras Popovičius pridėjo 10 taškų, Aleksa Popovičius – 9.

Lenkijos komandoje labiausiai pasižymėjo Aaronas Celas, surinkęs 13 taškų, Adamas Wačynskis pelnė 8, o Adamas Hrycaniukas, Michalas Sokolowskis ir Mateušas Ponitka atseikėjo po 7.

Juodkalnija pasaulio čempionato F grupėje susitiks su Graikijos, Brazilijos ir Naujosios Zelandijos ekipomis. Tuo metu lenkai A grupėje išbandys Dramblio Kaulo Kranto, Kinijos ir Venesuelos rinktinių jėgas.