Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Paskutinėje repeticijoje prieš šeštadienį prasidedantį pasaulio čempionatą Rusijos rinktinė 74:55 (21:21, 11:6, 27:13, 15:15) sutriuškino ispanus.

Ispanijai šiose rungtynėse nepadėjo Marcas Gasolis, kuris turi problemų su skrandžiu. Taip pat poilsio buvo suteikta Rudy Fernandezui.

Sergejaus Bazarevičiaus auklėtiniai antrajame kėlinyje supančiojo varžovus gynybos gniaužtuose, kai per ketvirtį praleido 6 taškus, o po pertraukos surengė spurtą ir prieš lemiamą atkarpą jau triuškino varžovus – 59:40.

Ketvirtajame kėlinyje ispanai buvo sumažinę atsilikimą iki dešimties taškų (51:61), tačiau rusai galingai užbaigė dvikovą – 74:55.

Nugalėtojams 14 taškų pelnė Vitalijus Fridzonas, 11 pridėjo Andrejus Zubkovas, 10 – Grigorijus Motovilovas.

Ispanų nuo nesėkmės neišgelbėjo puikus Willy Hernangomezo žaidimas. Aukštaūgis pelnė 26 taškus ir atkovojo 11 kamuolių. Willy Hernangomezui geriausiai talkino brolis Juancho, surinkęs 12 taškų.

Pasaulio čempionato B grupėje Rusija susikaus su Argentina, Pietų Korėja ir Nigerija. Tuo metu ispanai C grupėje varžysis su Irano, Puerto Riko ir Tuniso rinktinėmis.