Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Po varžovų nesportinės pražangos baudas pataikiusi Rusijos rinktinė (1-0) Uhano mieste 82:77 (18:13, 22:22, 18:23, 24:19) nugalėjo Nigeriją (0-1) ir šventė pirmąją pergalę Kinijoje prasidėjusiame pasaulio čempionate.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Nigerija buvo priekyje 68:60, tačiau vėliau prisiviję rusai, likus 2 minutėms ir 12 sekundžių, taikliu Andrejaus Zubkovo dvitaškiu persvėrė rezultatą- 73:71.

Iki rungtynių pabaigos likus 31 sekundei rezultatas buvo lygus (75:75). Jevgenijus Baburinas tuomet išprovokavo varžovų pražangą ir pataikė du baudų metimus, taip dar sykį išvesdamas Rusijos rinktinę į priekį – 77:75.

Pranašumą padidino ir Andrejus Voroncevičius, pridėjęs dar dvi baudas (79:75). Ike Iroegbu tokiu pat būdu, likus 10 sekundžių, nubraukė dalį rusų pranašumo – Nigerija atsiliko 77:79.

Galiausiai, bandydamas padaryti greitą pražangą, Joshas Okogie nesportiškai pažeidė taisykles, o rusai, pataikę 3 iš 4 paskutinių baudų, šventė pergalę 5 taškais – 82:77.

Rusijos rinktinė: Michailas Kulaginas 16, Andrejus Voroncevičius 14, Andrejus Zubkovas 12, Vitalijus Fridzonas 11 (5 atk. kam.).

Nigerijos rinktinė: Joshas Okogie 18, Ikenna Iroegbu 12, Nnamdi Vincentas 11, Al-Farouqas Aminu (5 atk. kam.), Chimezie Metu (6 atk. kam.) ir Jordanas Nwora po 10.

Grupėje taip pat žaidžia Argentina ir Pietų Korėja.

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (4)
top fan
nigeria losia kaip begalviai paskutinem minutem, be sansu jiems siandien, akivaizdus disciplinos trukumas komandoj
2019-08-31
+7
Diogu prisikalbėjo sakydamas,kad jų komanda viena stipriausių pasaulyje.Iš karto ant žemės buvo nuleisti.Rusai prastai atrodė pasiruošime,tačiau svarbią pergalę iškovojo.