Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Gimtadienį švenčiančio Javiero Mojicos dvitaškio išgelbėta Puerto Riko rinktinė (1-0) Guangdžou mieste sensacinga pergale pradėjo Kinijoje vykstantį pasaulio krepšinio čempionatą.

Pietų Amerikos ekipa 83:81 (16:30, 15:19, 20:16, 32:16) dvitaškiu pergalę nulėmusiose rungtynėse nugalėjo tiesioginę oponentę dėl patekimo į kitą etapą – Irano (0-1) komandą.

Lemiamoje atkarpoje Puerto Rikas spurtavo 24:7.

Likus minutei ir 52 sekundėms Puerto Rikas prie Irano priartėjo per 4 taškų atstumą (74:78). Tuomet Renaldo Balkmanas išprovokavo iraniečių pražangą ir, likus 46 sekundėms, realizavo baudos metimą – 75:78.

Iškart po to Puerto Riko snaiperis Davidas Huertas atsakė dviem tolimais metimais paeiliui ir ne tik, kad išlygino rezultatą, bet ir jį persvėrė – likus 16 sekundžių jau atsiliko Irano rinktinė (78:81).

Tuomet reikalų ėmėsi Hamedas Haddadi, pataikęs tolimą metimą ir išlyginęs rezultatą – 81:81. Likus 4 sekundėms Puerto Rikas išsimetė kamuolį, o Mojica pataikė dvitaškį paskutinę sekundę, taip atnešdamas pirmąją pergalę savo komandai.

Puerto Riko krepšininkai pergalę iškrapštė net po to, kai visų rungtynių metu atsiliko nuo aukštesnę pavarą įjungusių iraniečių.

Nepaisant to, jog Puerto Riko krepšininkai bandė sustabdyti iraniečių aukštaūgį Haddadį, krepšininkas puikiai žaidė po varžovų krepšiu ir į ilgąją pertrauką išėjo savo sąskaitoje turėdamas 10 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

Behnamas Yakhchali taip pat turėjo kuo atsakyti Puerto Rikui – snaiperis pataikė 5 iš 6 tolimų metimų ir per pirmąją rungtynių dalį pelnė 15 taškų. Dėl šių dviejų krepšininkų indėlio Iranas po dvidešimties žaidimo minučių prieš varžovus iš Pietų Amerikos pirmavo 18 taškų persvara – 49:31.

Trečiajame kėlinyje kamuolius virš galvų varžovams ėmęs Haddadis ir toliau karaliavo baudos aikštelėje, tačiau Irano rinktinė kiek nusileido varžovams – Puerto Rikas ketvirtį laimėjo 4 taškais (20:16), bet vis dar atsiliko 51:65.

Irano rinktinė: Behnamas Yakhchalidehkordi ir Hamedas Haddadi po 22, Mohammadsamadas Nik Khahbahrami 14.

Puerto Riko rinktinė: Davidas Huertas 32, Gary Browne'as 10.

Atrinkti (0) Visi (6)
Aš ieškau vaikino sekso susitikimams, mano telefono numeris ir nuotrauka profilyje yra čia - http://srt.lt/Bn0X8
2019-09-01
-2
Žiaurų čia pralaimėjimą Iranas patyrė.Dabar jau gresia net iš grupės neišeiti.O P.Rikas kovingumą rimtą parodė.Be savo NBA žaidėjų parodė,kad rezervų turi.