Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Italijos rinktinė (1-0) triuškinančia pergale pradėjo Kinijoje vykstantį pasaulio čempionatą, kai Fošano mieste 108:62 (37:8, 25:16, 23:15, 23:23) nugalėjo Filipinų (0-1) krepšininkus.

Prieš tai šioje grupėje pergale pasaulio čempionatą atidarė Serbijos rinktinė (1-0), kuri 105:59 sutriuškino Angolos (0-1) komandą.

Puikiai iš žaidimo atakavę italai per pirmąjį kėlinį pataikė 15 iš 18 metimų, o varžovams leido įmesti vos 8 taškus. Panašus scenarijus klostėsi ir antrajame ketvirtyje – jame Italijos rinktinė triumfavo 25:16, o į ilgąją pertrauką patraukė pirmaudama jau 62:24.

Po ilgosios pertraukos sugrįžę italai persvarą dar labiau padidino – pirmavo jau 47 taškais (86:39).

Po šios pergalės Italija ir Serbija grupėje dalijasi pirmąją bei antrąją vietas, o Angola ir Filipinai – paskutiniąsias dvi.

„Nėra lengva net tada, kai laimi tokia persvara, nes į tai mes įdedame labai daug darbo. Mūsų pataikymo procentai šiandien buvo labai geri, nes išmetėme laisvi. Kamuolys judėjo, žaidėme su labai geru ritmu“, – komandos pasirodymą gyrė italų puolėjas Danilo Gallinari.

Filipinų rinktinė: Andray Blatche'as 12, June'as Maras Fajardo 9, Jaymaras Perezas 8.

Italijos rinktinė: Luigi Datome 17, Danilo Gallinari 16, Amedeo Della Valle 15, Marco Belinelli 9.

Rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (4)
Italija
tai skirk kur draugyskos kur ne kokie varzovai buvo draugyskose o dabar tokie filipinai
2019-08-31
+1
Nutraukė pagaliau italai savo šešių pralaimėjimų seriją.Po jų atrodė,kad sunku gali būti grupėje,bet paneigė tai jau pirmose rungtynėse.
2019-08-31
Nu jooo labai neidomus tie grupiu etapai. Todel fules pasaulio taure del to yra tiek daug geresne...ten toks zaidimas kad net slabna komanda per fuksa gali imust ivarciu, o tada ir intriga atsiranda...cia tai bbz ka tokiose rungtynese galima daryt...est hamburgerius ir gert alu???