Amžius: 32
Ūgis: 195 cm
Svoris: 89 kg
Gimimo vieta: Puerto Rikas

Tinklalapis „BasketNews.lt“ išrinko penkis geriausius pirmosios Kinijoje vykstančio pasaulio krepšinio čempionato dienos krepšininkus.

Jais tapo ispanas Ricky Rubio, lenkas Michalas Sokolowskis, italas Danilo Gallinari, serbas Bogdanas Bogdanovičius ir Puerto Riko rinktinei atstovaujantis Davidas Huertas.

Naudingiausiu dienos krepšininku buvęs Huertas privertė Puerto Riko rinktinę sugrįžti į rungtynes. Susitikimo pabaigoje gynėjas pataikė du svarbius tritaškius – vienu rezultatas buvo išlygintas, o kitu persvertas.

Iš viso Huertas per 31 minutę pelnė 32 taškus (8/12 dvit., 5/7 trit., 1/1 baud. met.), atliko rezultatyvius perdavimus, atkovojo 3 ir perėmė vieną kamuolį bei taip užfiksavo 34 balų naudingumą.

Po 52 metų pertraukos pirmąją pergalę planetos pirmenybėse iškovojusius lenkus į priekį vedęs Sokolowskis per 22 minutes Venesuelos krepšininkams atseikėjo 16 taškų (5/7 dvit., 2/2 trit.), o iki dvigubo dublio jam pritrūko vieno sugriebto kamuolio – lengvasis krašto puolėjas atkovojo 9. Viso to rezultatas – 24 efektyvumo balai.

Tokį patį naudingumo balų skaičių ir Italijos rinktinę į lengvą pergalę prieš Filipinus atvedęs Gallinari. Sunkusis krašto puolėjas per 23 minutes surinko 16 taškų (1/1 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud. met.), komandos draugams išskirstė 4 rezultatyvius perdavimus bei atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius.

Bogdanovičius buvo žmogus, prieš kurį Angolos rinktinė nerado jokių priešnuodžių. Čempionato atidarymo mače serbas vos per 20 minučių pasižymėjo 24 taškais (3/3 dvit., 5/7 trit., 3/3 baud. met.), 3 rezultatyviais perdavimais, 2 atkovotais kamuoliais ir 26 efektyvumo balais.

Ispanų vuderkindas Rubio taip pat nesnaudė. Įžaidėjas per 22 minutes vos nesurinko dvigubo dublio – pelnė 17 taškų (3/4 dvit., 3/7 trit., 2/2 baud. met.), atliko 9 rezultatyvius perdavimus, perėmė 2 ir atkovojo vieną kamuolį, taip užfiksuodamas 23 balų naudingumą.

Atrinkti (0) Visi (5)
Aš ieškau vaikino sekso susitikimams, mano telefono numeris ir nuotrauka profilyje yra čia - http://srt.lt/Bn0X8