Nuotr.: Krepšinio namai
Nuotr. Krepšinio namai

Lietuvos 3x3 krepšinio rinktinė Vengrijoje vykstančiame Europos čempionate nugalėjo dvi pajėgias priešininkų komandas ir pateko į ketvirtfinalio etapą.

Pirmiausiai nuo lietuvių kirčio krito Austrijos rinktinės krepšininkai, kurie Lietuvos ekipai nusileido 18:22.

Kitame susitikime Lietuvos nacionalinė ekipa pergalę šventė prieš kaimynus latvius, kuriuos užpylė tritaškių lietumi ir nugalėjo 20:13. Latvijos ekipa praėjusiais metais šiame turnyre iškovojo sidabro medalius, o prieš dvejus metus – auksą.

Pirmąją vietą grupėje užėmusi Lietuvos rinktinė ketvirtfinalyje susitiks su Prancūzijos, Rusijos arba Vengrijos ekipomis.

Lietuvos rinktinę sudaro Šakių „Vytyje“ rungtyniaujančių krepšininkų ketvertukas – Marijus Užupis, Paulius Beliavičius, Šarūnas Vingelis ir Aurelijus Pukelis.

Atrinkti (0) Visi (2)
Aš ieškau vaikino sekso susitikimams, mano telefono numeris ir nuotrauka profilyje yra čia - http://srt.lt/Bn0X8
2019-09-01
-4
Gerokai patobulėjo per vasarą, patekimui į 4finalį nugalėjo Rygos Ghetto, pagal fibos reitingą 2 Europos komandą.