Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Pasiruošimą sezonui tęsianti Milano „AX Armani Exchange“ ekipa „Castelleto Ticino“ turnyre 76:73 įveikė „Casale“ ekipą.

Gimimo vieta: Šilutė, Lietuva

Milano ekipa po dviejų kėlinių užtikrintai pirmavo rungtynėse (39:22), tačiau likus trims minutėms iki dvikovos pabaigos rezultatas jau buvo lygus (68:68) ir tik dėl sėkmingiau sužaistos mačo pabaigos „AX Armani Exchange“ šventė pergalę – 76:73.

Treniruočių stovykloje su Eurolygos klubu dirbantis Deividas Dulkys buvo vienas rezultatyviausių nugalėtojų gretose, pelnęs 11 taškų.

Rezultatyviau už lietuvį rungtyniavo tik Kalebas Tarczewskis – 25 taškai ir 12 atkovotų kamuolių.

Sergio Rodriguezas Milano ekipai pelnė 8 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

„AX Armani Exchange“ vidurio puolėjas Artūras Gudaitis atlieka reabilitaciją po kryžminių kelio raiščių traumos ir mačui registruotas nebuvo.

Aš ieškau vaikino sekso susitikimams, mano telefono numeris ir nuotrauka profilyje yra čia - http://srt.lt/Bn0X8