Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Solidžia pergale kovas pasaulio čempionato B grupėje užbaigė Nigerijos (1-2) rinktinė.

Afrikos atstovai Uhano mieste 108:66 (17:15, 32:16, 30:19, 29:16) sutriuškino Pietų Korėjos (0-3) krepšininkus, kurie vis dar laukia pirmosios pergalės planetos pirmenybėse. Šis susitikimas turnyrine prasme daug reikšmės neturėjo – abi komandos kovos dėl 16-32 pozicijų.

Nigerija iniciatyvą perėmė antrajame kėlinyje. Ike Diogu ir Al-Farouqas Aminu pelnė po du taškus, Joshas Okogie pridėjo tolimą metimą, o Nigerija pasileido į 20:5 spurtą bei atitrūko 14 taškų pranašumu – 39:25.

Dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę Nigerijos krepšininkai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaudami 49:31. Antroji mačo dalis tebuvo formalumas, o apsukų nemažinusi Nigerija stabiliai didino savo persvarą bei pasiekė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose geriausiai pasirodė Michaelas Erickas, pelnęs 17 taškų (7/8 dvitaškiai, 3/4 baudos) ir atkovojęs 9 kamuolius jis surinko 23 naudingumo balus.

Nigerija šiose rungtynėse taip pat užtikrintai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių – 55:37.

Pietų Korėjos rinktinė: Ra Guna 18 (7/14 dvit., 11 atk. kam.), Lee Seoung-hyunas 12, Lee Jung-hyunas 9.

Nigerijos rinktinė: Michealas Ericas 17 (7/8 dvit., 9 atk. kam.), Ike Diogu 16 (4/6 dvit.), Chimezie Metu 15 (9 atk. kam.), Benas Udoh 10.