Nuotr.: fiba.basketball
Nuotr. fiba.basketball

Argentinos rinktinė (3-0) Kinijoje vykstančio pasaulio čempionato B grupėje iškovojo pergalę, kai 69:61 (12:17, 27:16, 14:7, 16:21) nugalėjo Rusijos (2-1) krepšininkus.

Tai argentiniečiams padės kitame etape, mat jie keturių komandų turnyrinėje lentelėje jau bus iškovoję pergalę prieš toje pačioje grupėje būsiančius rusus. Toje pačioje grupėje dar žaist Lenkijos ir Venesuelos krepšininkai.

Likus kiek daugiau nei 8 minutėms iki rungtynių pabaigos argentiniečiai priekyje buvo 53:47, likus 2 minutėms – 62:59.

Tuomet Andrejus Sopinas pataikė dvitaškį, o Argentina atsakė Facundo Campazzo dvitaškiu ir viena Luca Vildozos baudos metimu – argentiniečiai priekyje buvo 4 taškais (65:61).

Likus 20 sekundžių Campazzo išprovokavo pražangą, stojęs mesti baudų metimų pataikė juos abu ir taip labiau padidino atotrūkį – 67:61.

Galiausiai Campazzo prisidėjo ir prie paskutiniųjų argentiniečių taškų, užtikrinusių pergalę – gynėjas rezultatyviai perdavė Patricio Garino, kuris dėjo iš viršaus ir švieslentėje užfiksavo 8 taškų persvarą (69:61).

Rusijos rinktinė: Andrejus Zubkovas 18 (7 atk. kam.), Nikita Kurbanovas 13, Andrejus Sopinas ir Andrejus Voroncevičius (7 atk. kam.) po 9.

Argentinos rinktinė: Facundo Campazzo 21 (7 rez. perd., 6 atk. kam., 3 per. kam.), Luisas Scola (9 atk. kam.) ir Marcosas Delia po 13, Patricio Garino 8 (8 atk. kam., 3 per. kam.).