Nuotr.: fiba.basketball

Pirmąją ir vienintelę pergalę H grupėje pasiekė Kanados rinktinė (1-2).

Fotogalerija

Nicko Nurse‘o auklėtiniai 82:60 (11:22, 22:10, 26:14, 23:14) pranoko Senegalo (0-3) krepšininkus, kurie kartu su kanadiečiais planetos pirmenybėse tęs kovas dėl 17-32 pozicijų.

Rungtynės prasidėjo Senegalo dominavimu. Xane‘as Dalmeida, Djibrilis Thiamas pataikė po dvitaškį, o Mouhammadas Faye smeigė tritaškį ir Afrikos ekipa atitrūko 22:9. Vis tik jau antrajame kėlinyje savo atkarpa atsakė kanadiečiai.

Conoras Morganas pataikė iš toli, Brady Heslipas ir Cory Josephas realizavo po tris baudų metimus, o po dar vieno tolimo Heslipo šūvio rezultatas ketvirčio viduryje jau buvo lygus – 28:28.

Mačo lūžis įvyko po ilgosios pertraukos. Josephas smeigė tritaškį, Melvinas Ejimas realizavo dvitaškį, Josephas įmetė dar vieną tolimą metimą, o Kanada spurtavo 13:3 ir įgijo dviženklę persvarą – 55:42.

Ketvirtojo kėlinio viduryje Khemas Birchas realizavo baudos metimą, Ejimas pelnė taškus su pražanga ir rungtynių baigtis tapo aiški (69:51).

Kanadiečių vedliu buvo geriausias asmenines rungtynes sužaidęs Cory Josephas, kuris pelnė 24 taškus (6/12 dvitaškiai, 3/5 tritaškiai, 3/3 baudos), atliko 3 rezultatyvius pardavimus, atkovojo ir perėmė po 2 kamuolius, kartą suklydo bei surinko 22 naudingumo balus.

Kanados rinktinė: Cory Josephas 24 (6/12 dvit.), Kevinas Pangosas 13 (3/7 trit.), Melvinas Ejimas 11.

Senegalo rinktinė: Mouhammadas Faye 14 (3/9 trit.), Lamine‘as Sambe 10 (2/8 trit.), Maurice‘as Ndouras 9.