Sėkmingai pirmąjį rungtynių kėlinį sužaidę Marijampolės „Arvi-Sūduvos“ krepšininkai šventė pergalę. Marijampoliečiai SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės mače 99:85 (36:17, 25:22, 17:26, 21:20) nugalėjo autsaiderę Gulbenės „Bumerangs/ASK“ komandą.

Šeimininkai triuškinantį pranašumą įgijo jau per pirmąją rungtynių dalį kai prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 22 taškai (61:39). Nors po pertraukos svečiams kiek pavyko priartėti, tačiau solidžios persvaros marijampoliečiai neišvaistė ir šventė dvyliktąją pergalę.

Šiame mače dėl traumos Marijampolės komandai ir vėl padėti negalėjo Virginijus Sirvydis.

„Arvi-Sūduva“: Paulius Joneliūnas 24, Gytis Sirutavičius 19, Slobodanas Dunderski 15, Vytautas Tatarūnas 8.

„Bumerangs/ASK“: Uldis Rudzitis 18, Janis Poznakas 17 (9 atk. kam.), Agris Kazakis 13, Bruno Klavinas 13, Tomas Celminis 9.